4 VEKİLE NARALAR ATAN AK PARTİLİLER!

24 Haziran seçimlerinin ardından 1 vekil kaybeden AK Parti’de kuzey ilçelerinden gelen haberler skandal olarak değerlendirildi.

4 VEKİLE NARALAR ATAN AK PARTİLİLER!
banner3

İddialara göre Sakarya’nın kuzey ilçelerinden ikisinde aralarında ilçe yöneticilerinde olduğu partililer Ali İnci’nin meclise gidememesine sevindiler. İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın alınan sonuçlar sonrası özeleştiri yapması ve mesajın alındığı ifade etmesinin ardından ilçelerden gelen bu tür haberler parti içerisinde huzursuzluk meydana getirdi.  

“Erdoğan’a oy var listeye yok” diyen bazı parti yöneticileri ile diğer yetkililerin partiye ders verilmesi gerektiğini ifade ederek, özellikle 5. Sıra vekili Ali İnci’nin seçilememesini sevinçle karşıladıkları iddia edildi. Yine bir diğer kuzey ilçesinde benzer bir durum yaşandığı, hatta şükür namazı kılındığı iddiası da parti içinde bomba etkisi yaptı.

Kılıç’ın dün sosyal medyadan yaptığı açıklamada değindiği mesajı aldık, gereği için tüm birimlerimizden rapor alacağı açıklaması sonrası gözler bu iddialar sonrası nasıl bir yol izleneceğine çevrildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER