'24 Haziran'da Elde Ettiğimiz Başarıyı Arttıracağız'

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu.

'24 Haziran'da Elde Ettiğimiz Başarıyı Arttıracağız'
banner3

24 Haziran seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Seçim sonuçlarının değerlendirilmesi ve bundan sonraki yol haritasıyla ilgili birtakım kararlar aldık. Değerli Sakaryalılar Cumhurbaşkanımıza yüzde 70,5’lik büyük bir destek sundu. Genel olarak hamdolsun Sakarya’da başarılı sonuç elde ettik. Yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarımızı da başlatmış bulunmaktayız. En ufak ayrıntıyı bile ele alarak bundan sonraki seçimlerde daha yoğun çalışacağız. İnşallah yerel seçimlerde 24 Haziran’da elde ettiğimiz başarıyı arttıracağız” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Ormanpark’ta gerçekleştirilen toplantıya AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer yer aldı.

 

Büyük bir destek

İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Bugün Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımız, SKM Başkanımızla bir araya geldik. 24 Haziran seçim sonuçlarının değerlendirilmesi ve bundan sonraki yol haritasıyla ilgili birtakım kararlar aldık. 24 Haziran seçimlerini en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. Değerli Sakaryalılar Cumhurbaşkanımıza yüzde 70,5’lik büyük bir destek sundu. Genel olarak hamdolsun Sakarya’da başarılı sonuç elde ettik” ifadelerini kullandı.

 

Başarıyı arttıracağız

İl Başkanı Kılıç, “Yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarımızı da başlatmış bulunmaktayız. En ufak ayrıntıyı bile ele alarak bundan sonraki seçimlerde daha yoğun çalışacağız. AK Parti Genel Merkezimizin göstereceği kriterler noktasında şehrin hassasiyetini göz önünde bulundurarak belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin belirlenmesinin ardından bu seçimlerde ciddi manada başarıyla çıkmayı düşünüyoruz. İnşallah yerel seçimlerde 24 Haziran’da elde ettiğimiz başarıyı arttıracağız” diye belirtti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER