banner28

2002'de ki Heyecanımızla Seçim Yarışına Giriyoruz!

28. AK Parti Erenler İlçe Danışma Meclisinde Belediye Kültür Merkezinde düzenlendi. Düzenlenen programda bir konuşma yapan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk 1 Kasım seçimlerine değinerek “2002 de ki heyecanımızla bu seçim yarışına giriyoruz.” dedi.

2002'de ki Heyecanımızla Seçim Yarışına Giriyoruz!
banner3

AK Parti Erenler teşkilatının düzenlediği danışma meclisine AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milletvekilleri Ali İnci, Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcıları Ali Akdeniz ile Muhammet Kıratlı, 26. Dönem Milletvekili Aday adayı Ender Serbes, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Demirkapı, Erenler Belediyesi Meclis üyeleri, mahalle muhtarları, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan kurulu oluşturuldu. Programın açılış konuşmasını yapan Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz gündemi değerlendirerek “Erenler İlçe Teşkilatı olarak her daim durmaksızın çalışmaya hazır olduklarını” ifade etti.

Milletvekilleri seçim gündemini değerlendirdi

İlçe Kadın Kollarının faaliyetlerini anlatan sunumun ardından konuşmasını gerçekleştiren Milletvekili Recep Uncuoğlu önümüzdeki seçimde ilçe teşkilatlarına herzamanki gibi büyük işler düştüğünün altını çizdi.

 

Uncuoğlundan sonra sırası ile Milletvekileri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ali İnci konuşmalarını gerçekleştirdi. İsen 1 Kasım seçimlerinin milat olacağını belirtirken, Koalisyon konularına değinen İnci ise Belediye Başkanı Öztürk’ün çalışmalarının takdire şayan olduğunu 1 Kasım seçimlerinde de aynı heyecanla çalışılması gerektiğini ifade etti.

 

İlçe Kadın Kollarından Faaliyet Sunumu

İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ kadın kolları tarafından hazırlanan sunumun ardından gerçekleştirdiği konuşmasında kadınlara her zamankinden fazla iş düşeceğinin bilincinde olduklarını belirterek “7 Haziran seçimlerinde kapı kapı dolaşmıştık. Bu seçimlerde de bu azimli çalışmalarımızın üzerine koyarak her zamankinden daha fazla çalışacağız” dedi.

 

Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ’ın ardınan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Demirkapı da 1 Kasım seçimleri ile alakalı düşüncelerini dile getirdi.

 

Kıratlı “Aldığımız Emanetin Farkındayız”

İlçe danışma meclisinde bir konuşma yapan Erenler Belediye Başkan yardımcısı Muhammet Kıratlı belediye hizmetlerini değerlendirerek bilgilendirmede bulundu. Kıratlı; “Erenler Belediyesi olarak göreve geldiğimiz süre zarfı içerisinde Erenlerimizi dünya kentleri arasında ileri bir noktaya taşımak adına bir takım projeler ve çalışmalar yapmış bulunmaktayız. Bunları hayata geçirirken tek bir gayede birleştik. Daha yaşanılabilir bir Erenler ve sürdürülebilir politikalar. Biz aldığımız bu emanetin farkındayız.” dedi.

Erenler Belediyesinin 50. Yılda 50 proje hizmetlerinin sunumunu gerçekleştiren Kıratlı; Özellikle Kentsel Dönüşüm Projesinin önemine değinerek süreç hakkında bilgi verdi. Kıratlı “Kentsel Dönüşüm Türkiye’ye örnek olacak bir projedir. Bildiğiniz gibi Kentsel Dönüşümü 6306 sayılı yasaya göre gerçekleştiren Türkiye’de ilk belediyeyiz” ifadelerini kullandı. 

 

Öztürk, “2002 de ki Heyecanımızla Seçim yarışına Giriyoruz”

Kıratlı’dan sonra kürsüye Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk gelerek yaklaşan 1 Kasım seçimleri ile ilgili kısa bir değerlendirme yaptı Öztürk “AK Parti göreve geldiğinde seçim Kasım ayında idi. Üzerinden 13 yıl geçti. Şimdi yapılacak olan erken seçim yine Kasım ayında olacak. Biz de 2002 de ki heyecanımızla bu seçim yarışına giriyoruz. Aynı heyecan ile aynı yolda hedeflerimize hızla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Teşkilattan Başkan Kılıç’a rekor sözü

Erenler ilçe danışma meclisinde Başkan Cavit Öztürk’ten sonra AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’da konuşmasına seçim gündemini değerlendirerek başladı. İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun İl Başkanları ile yaptığı toplantıda bizlerden bir istirhamı oldu. 1 Kasım seçimlerine kadar gece gündüz demeden durmaksızın çalışmamız hususunda telkinlerde bulundu. Biz de herzamankinden daha çok çalışacağımız husunda kendisine söz verdik. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yeniden tek parti olarak iktidara geleceğiz. Bunun için ben de Erenler İlçe Teşkilatından gece gündüz demeden çalışmaları için söz istiyorum” dedi.

 

Program sonunda ise Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün ev sahipliğinde İl Başkanı, Milletvekilleri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve teşkilat mensupları Yunus Emre Meydanında ki parkta biraraya gelerek uzun süre sohbet ettiler.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER