2 Ayda Vaatlerimizin Yüzde 66'sı Tamam!

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Şeker Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallelerine ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu.

2 Ayda Vaatlerimizin Yüzde 66'sı Tamam!
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Şeker Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesini ziyaret ederek mahalleliyle sohbet etti.

 

Milletvekili Recep Uncuoğlu Mahalle ziyareti sırasında vatandaşlara meclis çalışmaları hakkında bilgi vererek seçim beyannamesinde yer alan vaatlerinin bir bir hayata geçirildiğinden belirterek şunları söyledi. Milletvekili Uncuoğlu “Muhtar maaşları, emekli maaşlarına zam yapıldı, askeri ücret 1,300 liraya çıkarıldı, mezun olan öğrencilerin geriye dönük olarak SGK primlerinin silinmesi, KOSGEB destekli gençlerimize iş kurmaya yönelik projelere geri ödemesiz yâda faizsiz kredilerin verilmesi, öğrenime devam öğrencilerin burs miktarının arttırılması, çalışan ve doğum yapan kadınlara yönelik olarak maaşlı izinli sayılması, çocuk sayına göre maddi destek verilmesi, esnafımıza düşük faizli krediler verilmesi, gübre ve yemde KDV’nin kaldırılması, çiftçilerimize projeye göre 30.000 Liraya kadar destek verilmesi bunlar ilk aklımıza gelenler, yapılmış ve yapılacak olanlardır. Seçim beyannamemizde söylediğimiz vaatlerimizin f’sı bugün yapılmış durumda, geri kalan kısmı 3 aylık reform programları halinde hayat geçirilmeye devam edecek.  Bunlar milletimizin bizlere, partimize verdiği teveccüh sayesinde oldu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER