16 Nisan'da Tarih Yazacağız

Kadın Kollarının Karasu’da düzenlediği buluşma programında konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti iktidarı öncesinde herhangi bir vatandaşın eline kağıt kalem vererek hayallerindeki hizmetlerin neler olduğunu yazmalarını isteseydik kimse duble yollar, asma köprüler, hava alanları, deniz altından geçen tüp geçit projelerini yazmazdı.” dedi.

16 Nisan'da Tarih Yazacağız
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Kadın Kollarının referandum çalışmaları kapsamında Karasu’da düzenlediği programa katıldı. Karasulu kadınlar ile bir araya gelinen programa İl Başkanı Kılıç’ın yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve AK Parti Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı katıldı.

“Hayal Edilemeyenleri Yaptık”

Programda yaptığı konuşmada AK Parti olarak kuruluşlarından bugüne girdikleri her seçimi kazandıklarının altını çizen İl Başkanı Fevzi Kılıç, “İktidarımız boyunca yapılamaz denilenleri gerçekleştirdik. Yaptığımız hizmetler kimsenin aklına dahi gelmezdi. AK Parti iktidarı öncesinde herhangi bir vatandaşın eline kağıt kalem vererek hayallerindeki hizmetlerin neler olduğunu yazmalarını isteseydik kimse duble yollar, asma köprüler, hava alanları, deniz altından geçen tüp geçit projelerini yazmazdı. Hükümetimiz çalıştı ve çok şükür bugün dünya ile yarışıyoruz. Partimiz kurulduğunda mitinglerimize 10bin kişi gelirken şimdi 80-100bin kişi geliyor. Her gittiğimiz yerde sevgi ve heyecan ile karşılaşıyoruz.” dedi.

“Güçlü Bir Evet Göndereceğiz”

Kadın Kollarının heyecanlı bir çalışma içerisinde olduğunu ifade eden Başkan Kılıç, “Her gittiğim ilçemizde ifade ediyorum; kadınlarımız hep en ön safta mücadele ediyor. Ancak bu seçim kadın kollarımızda bir başka heyecan var. Referandumun hayır cephesinde bulunan CHP’nin genel başkanı Sakarya’da bu kadar kadını bir araya getiremedi. Hepinize can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak 16 Nisan’da sandıkta yine bir tarih yazacak ve Cumhurbaşkanımıza söz verdiğimiz gibi Sakarya’dan Türkiye’ye çok güçlü bir evet göndereceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER