Serdivan’ı Sakarya’nın Eskişehir’i Yapacağız!

Serdivan'ı Sakarya'nın Eskişehir'i Yapacağız!

MedyaRota ziyaretinde konuşan CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, "Serdivan'da Eskişehir modelini uygulayacağız. Eskişehir'deki gelişim tüm Türkiye'nin malumudur. Bizim ilçemiz de Sakarya'nın Eskişehir'i olacak" dedi.

17 Aralık 2018 - 16:28
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, NetMedya'yı ziyaret etti. MedyaRota Genel Yayın Yönetmenine açıklamalarda bulunan Kazan, "Serdivan için önemli sosyal projelerimiz var. Halkımızla kucaklaşan bir yönetim anlayışı oluşturacağız. Kapıları yıkacağız. Şeffaf bir yönetim anlayışı hakim olacak" ifadelerini kullandı.

 

CHP'nin en başarılı belediye yönetimlerinden birini örnek aldıklarını belirten Kazan, "Serdivan'da Eskişehir modelini uygulayacağız. Cumhuriyet Halk Parti'mizin Eskişehir'deki başarısı be şehrin gelişimi tüm Türkiye'nin malumudur. Burada yapılan çalışmaları titizlikle inceledik. Aynısını Sakarya'da uygulayacağız. Serdivan, Sakarya'nın Eskişehir'i olacak" şeklinde konuştu.

 

 

ROZETSİZ BAŞKAN OLACAĞIM

 

Seçimlerin ardından göreve başlamadan parti kimliğini kullanmayacağını ifade eden Zafer Kazan “Rozetimi çıkarıp halkın başkanı olacağım. Tüm Serdivanlılara hizmet götürüp farkı göstereceğiz. Bu vesile ile CHP dışındaki tüm parti seçmenlerinden bir kez, farkı görmeleri adına emanet oy istiyorum.” diyerek sözlerini bitirdi.

Bu haber 1742 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Tanıyan ve bilen
  3 ay önce
  Kırk tane emanetim olsa , bir tanesini Zafer Kazan\'a emanet etmem...
 • Spartacüss
  3 ay önce
  Ne yapacak ne yapacak senın dediğine kargalar güler zafer kazan. Bakalım kaç oy alacan sen serdivanlımısınki neresini biliyosun ne projen var bedava atıp tutma. Anladınmı serdivan zaten marka bir ilçe. Hizmet için önce ınsanlara nasıl davranmasını bılecen konusmasını . Serdivandaki arsaların avukatlığını yapmıyacacaksın Siyaset hizmet ister siyaset çözüm ister Hadi ordan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalıştığı Fabrikada Çarkların Arasına Sıkışan Kişi Hayatını Kaybetti
Çalıştığı Fabrikada Çarkların Arasına Sıkışan Kişi...
"Alternatif Değil, Tamamlayıcı Tedavi"