SEAH’TA SİSTEM ÇÖKTÜ! RANDEVULAR İPTAL

SEAH'TA SİSTEM ÇÖKTÜ! RANDEVULAR İPTAL

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bugün ve yarın için alınan randevular iptal edildi. Randevusu olan hastalar hastane tarafından tek tek aranarak sistemlerin çökmesi sebebiyle randevularının iptal edildiği söylendi.

05 Aralık 2017 - 12:44
Reklam

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SEAH) sistemleri çöktü. Muayene olmak için günler öncesinden randevu alan hastaların randevusu ise iptal edildi. Hastane tarafından randevusu olan hastalar tek tek aranarak sistemlerin çökmesi sebebiyle bugün ve yarın olan tüm randevuların iptal edildiği söylendi.

2 GÜN HASTA OLMAYIN

Bu duruma tepki gösteren bazı vatandaşlar, "Randevu listesini ve bilgilerini görüp hastalara ulaşabiliyorlar; ama sistem yok diyerek tedavi edemiyorlar. Söz konusu olan insan sağlığı. Nasıl randevular iptal edilebilir? Bugün ve yarın kimse hasta olmasın!" şeklinde konuştu.

Bu haber 2023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HELP US
  10 ay önce
  Hastanede sistem çökmesi olmamıştır. 05.12.2017 itibariyle 3000 randevulu hasta muayene olmuştur. Sadece korucuk kampüsünde TÜRK TELEKOMDAN kaynaklı problem vardır.TÜRK TELEKOMA ULAŞMA Çalışmaları devam etmektedir.
 • Kübra
  10 ay önce
  Sistem çökmesi olmadığını haberi yapılınca buradan değil, aradığınız hastalara bilginin doğrusunu verin. Günlerce bekleyip ardından sorun neyden kaynaklı olursa olsun randevuları iptal etmek yerine ertelemeyi deneyin ki bir üniversite hastanesi olarak prestijiniz sarsılmasın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakaryaspor'dan Açıklama: Türkiye Teröre Karşı Tek Yürektir!
Sakaryaspor'dan Açıklama: Türkiye Teröre Karşı Tek Yürektir!
BAŞKAN SOĞUK: KENDİME GÜVENİYORUM AMA..
BAŞKAN SOĞUK: KENDİME GÜVENİYORUM AMA..