SATSO’DAN ÜYELERİNE ÖNEMLİ DUYURU!
Reklam

SATSO'DAN ÜYELERİNE ÖNEMLİ DUYURU!

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri 02 Nisan 2018 Pazartesi Günü 09:00–17:00 saatleri arasında Hanlı Sakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cad. No:19 Arifiye/SAKARYA adresindeki Oda Hizmet Binasında yapılacak. Seçim Listeleri ise 14 Mart Çarşamba günü ilan edilecek.

12 Mart 2018 - 14:46
Reklam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından belirlenen seçim takviminin ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi ve Sanayi Odası (SATSO), Yönetim Kurulu Toplantısında seçim kararı almıştı. Kararı sosyal medya hesabından duyuran Başkan Kösemusul; "Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak 100 yıldır gücünü birlik ve beraberlikten alan güçlü ve büyük bir aileyiz. Yönetim Kurulu Toplantımızda SATSO seçimleri için kararımızı aldık. 2 Nisan 2018 Pazartesi günü seçimlerimizi inşallah gerçekleştireceğiz. Seçimlerimizin Odamız SATSO’nun birlik ve kardeşliğine katkı vereceğine, kurumumuzun itibarını daha da kuvvetlendireceğine inanıyorum. Hizmet yarışında olan, Odamız karar organlarında görev almak hedefiyle çalışan tüm üyelerimize Hz. Allah’tan kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

 

ÜYELERE ÖNEMLİ DUYURU

Sakarya Ticaret ve Sanayi ve Sanayi Odası'ndan gelen açıklama şu şekilde;

"Seçimlerde esas alınacak olan T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin "ORTAK VERİ TABANI" nından alınan ve Arifiye İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan seçim listeleri; 14-15-16 MART 2018 tarihlerinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında "ÜÇ TAM GÜN SÜRE" ile ilan edilecektir.

Üyelerimizin seçim sürecinde mağdur olmamaları için 14-15-16 MART 2018 tarihlerinde Oda Hizmet Binamızda ilan edilecek olan seçim listelerini dikkatle incelemelerini, varsa itirazlarını Odamızdan temin edecekleri matbu dilekçeye, talep edilen ek belgeleri ekleyerek ARİFİYE İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI'na (Sakarya Adliye Sarayı/Valilik Kampüsü) iletmelerini önemle rica ederiz.

Üyelerimize önemle duyurulur." açıklamalarına yer verildi.

Reklam
Bu haber 566 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sapanca Belediyesi Çizgi Film Etkinliği Devam Ediyor
Sapanca Belediyesi Çizgi Film Etkinliği Devam Ediyor
Sapanca Belediyesi’nden “Sağlıklı Gelecek İçin” Seminer
Sapanca Belediyesi’nden “Sağlıklı Gelecek İçin” Seminer