Sapanca Belediyesi Girişimcilik Eğitimi Düzenliyor
Reklam

Sapanca Belediyesi Girişimcilik Eğitimi Düzenliyor

Vatandaşların kendi işlerini kurmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla girişimcilik eğitimi verilecek.

07 Mart 2018 - 11:16
Reklam

Sapanca Belediyesi, KOSGEB işbirliğinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor. "Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Sapanca Belediye'si arasındaki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolünde" belirlenen esaslar çerçevesi ve girişimcilik eğitim programı kapsamında Sapanca'da temel seviye girişimcilik eğitimi gerçekleştirilecek.

 

Eğitim programı, 12- 16 Mart 2018 tarihleri arasında Sapanca Belediyesi Kırkpınar Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Programından yararlanma şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, Girişimcilik eğitim programında aynı modülden daha önce yararlanmamış olmak.

Eğitim programı bitiminde katılımcılara, KOSGEB Yeni Girişimci Desteğine başvuruda gerekli olan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi" verilecek.

 

Sapanca Belediyesinde yapılan açıklamada, temel seviye girişimcilik, sınıf içi eğitim ve atölye çalışmalarından oluşan eğitim programının en az 32 saat süreceği ve katılmak isteyenlerin 10 Mart 2018 tarihine kadar Kırkpınar Kültür Merkezi'ne yazılı olarak başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

Reklam
Bu haber 508 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaynarcalı Gençler Kedi Ve Köpek Evi Yaptı
Kaynarcalı Gençler Kedi Ve Köpek Evi Yaptı
EŞİ O ANLARI ANLATTI!
EŞİ O ANLARI ANLATTI!