• Reklam
  • Reklam
OLDU MU ŞİMDİ MÜDÜRÜM?!!!

OLDU MU ŞİMDİ MÜDÜRÜM?!!!

Kredi ve Yurtlar Kurumu Sakarya İl Müdürü  Arif Özsoy 'un sosyal medya hesabından yaptığı bazı paylaşımlar tepki çekti.

06 Ocak 2017 - 14:16 - Güncelleme: 06 Ocak 2017 - 14:36
Reklam

KYK İl Müdürlüğü kendilerine bağlı yurtlarda kalan öğrenciler arasında düzenlenen yardım kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine giyecek yardımında bulundu. 

KYK İl Müdürü Arif Özsoy Düzenlenen yardım kampanyası sonrasında toplanan yardımları ihtiyaç sahiplerine dağıtırken çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaştı. Özsoy'un paylaştığı fotoğraflarda ihtiyaç sahibi bir çocuğa yardım verirken çocuğun tanınacak şekilde açıkça paylaşılması ise tepki çekti.

 

Konuyla ilgili MedyaRota haber hattına düşüncelerini ileten bazı takipçilerimiz 'Yardım yapmanın binbirtürlü yolu var. Yapılan yardımları illa gösterirce ve çocukları ifşa ederce paylaşmak İl müdürüne yakışmadı. Bu fotoğrafları paylaşarak ne amaçladığı sorusu bizde merak uyandırdı. Yardım etmek ne kadar doğru ise bunu böyle ifşaa etmek o kadar  yanlış. Kendisini kınıyoruz' diyerek tepkilerini gösterdiler.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vadettin Aktaş
    1 yıl önce
    Bence oldu. Yapılan bağışların nereye gittiği belli olması lazım. Hem bağış yapmayana belki teşvik olur. Yardım gizli-açık verilebilir. Alan istemezse tabi ki gizli vermek daha güzeldir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şahin Sağlık Meslek İle 23 Nisan
Şahin Sağlık Meslek İle 23 Nisan
"Geçmişinde Pazar Olan Bir Kentin Mensuplarıyız"