Milletvekili Yavuz Baro Başkanına Yüklendi: KORKUN MU VAR?

Milletvekili Yavuz Baro Başkanına Yüklendi: KORKUN MU VAR?

Serdivan İlçe Gençlik Kolları Olağan Kongresinde konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan’a yüklendi. Kazan’ın bölge adliyesiyle ilgili eleştirilerini yanıtlayan Yavuz, Baro Başkanını FETÖ konusunda da konuşmaya davet etti.

08 Ocak 2018 - 13:16
Reklam

AK Parti’nin Sakarya’da çok önemli faaliyetleri hayata geçirmesine rağmen birilerinin hala yapılanları değersizleştirme çabası içerisinde olduğunu ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz “Bu şehirde bölge adliye mahkemesi yapıldı. Bugün, yarın da hizmete açılacak. Ama bir Baro Başkanı var ki; sanki önemsiz bir yermiş gibi zaten bir bina yaptılar onu da çürütüyorlar, bina yaptılar ama bölge adliyesi burada değil de Kocaeli’de açılacak gibi yaygaralar yapıyor. Neden bunu yapıyorlar biliyor musunuz? Çünkü yaptığımız icraatları değersizleştirmeye çalışıyorlar ve bunun başında da o türden insanlar var.” diye konuştu.

 

“NEDEN FETÖ KONUSUNDA SUSUYORSUN?”

Yapılan icraatların ağır ve yersiz eleştirilere maruz kalmasını kıskançlıkla nitelendiren Yavuz, “Kendi sapmalarını örtmek için hücum haline geçiyorlar ve oyunu bizim alanımıza yıkmaya çalışıyorlar. Şimdi geçen söyledim. Ey Zafer Kazan, her konuda yaptığın tepkiyi niçin FETÖ konusunda da yapmıyorsun? Bugün başka bir şey daha söylüyorum. Ey Zafer Kazan acaba korktuğun bir şeyler mi var ki oyunu başka alana yıkmaya çalışıyorsun? Başka bir şey var da o mu ortaya çıkmasın istiyorsun?” dedi.

 

KAZAN'DAN CEVAP BEKLENİYOR!

Öte yadan kamuoyunu ilgilendiren her konuda çıkışları olduğu bilinen Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan'ın direkt kendisinin hedef alındığı bu söylemler karşısında cevap verip vermeyeceği merak ediliyor. 

Bu haber 771 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi