• Reklam
  • Reklam
MHP’LİLER ’KERKÜK’ İÇİN ANKARA’YA GİTTİ

MHP'LİLER 'KERKÜK' İÇİN ANKARA'YA GİTTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Milletvekili Zihni Açba ve İlçe Teşkilat Başkanları ile çok sayıda teşkilat mensubu Ankara’da düzenlenen ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katıldığı programa katıldı.

11 Ekim 2017 - 10:48 - Güncelleme: 11 Ekim 2017 - 10:50
Reklam

 

YOĞUN KATILIM

Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen ve 81 İlden MHP Teşkilatı ile Ülkü Ocakları Teşkilatlarının katıldığı programa yoğun katılım gösteren MHP Sakarya İl ve İlçe Teşkilatları ile Ülkü Ocakları üyeleri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katıldığı programda ön sıralarda yer aldı. MHP İl Başkanı Levent Bülbül ve Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük sosyal medya hesaplarından programı paylaşırken programda konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “82 Kerkük, 83 de Musul olmalı, tarihin parantezi olağanüstü sabır, akıl ve üstün bir mücadeleyle kapatılmalıdır. 'Beş bin Ülkücü hazır'demişsek, karar verilmiş, söz bir defa ağızdan çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

 

“KARAR VERİLMİŞ, SÖZ AĞIZDAN ÇIKMIŞTIR”

Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen programda davetlileri selamlayarak konuşmasına başlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kerkük’ün güvenliğinin Ankara’nın güvenliği olduğunu belirterek, “Türkmeneli ateşe atılırsa Türkiye de yanmaktan kurtulamayacaktır. Gerçekler bu kadar acı ve alarm verici boyuttadır. Her minnete katlanıp, her melaneti göğüsleyip mütecaviz emelleri kaynağında kesmek şarttır, fitneyi odağında kurutmak Türk devletinin en tabii hakkı, ertelenemez görevidir. Biz Türkmeneli’ni son nefesimize kadar, tıpkı son vatanımızı olduğu gibi, savunacağız, sahipleneceğiz, şerefsizlerin ambargosuna, egosuna, pis emellerine bırakmayacağız. Herkes ayağını denk alsın, sözlerinin nereye varacağını iyi tartsın. 'Beş bin Ülkücü hazır'demişsek, karar verilmiş, söz bir defa ağızdan çıkmıştır. Dediğimizi yapar, yaptığımızı dosta da, düşmana da delilleriyle gösteririz. Bedenlerimizi ortaya koyarak ihaneti deliğe süpürürüz. Boş konuşmuyoruz" dedi.

Kaynak: SakaryaKent Gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müteahhitler Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi
Müteahhitler Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi
Hendek'te Yangın! 2 Kafeterya Kullanılmaz Hale Geldi
Hendek'te Yangın! 2 Kafeterya Kullanılmaz Hale Geldi