Mengen Teşekkür Etti

Mengen Teşekkür Etti

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, 6. Olağan Genel Kurul sürecinde 16 ilçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan seçimlere katılım oranının yüksek olmasından dolayı tüm üyelere teşekkür etti.

18 Ekim 2018 - 09:03
Reklam

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Demokrasi şöleni şeklinde geçen ilçe yönetimleri ve delege seçimlerimize üyelerimizin yoğun katılımı bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Özellikle Adapazarı ilçe yönetimi ve delege seçimlerimize nerdeyse üyelerimizin tamamı katılarak oy kullandı. Adapazarı’nda 39 delegeden 32 delege kazanan ve 2 delegeyi de eşitlik sebebiyle kurada kaybeden Tecrübe, İstikrar, Güven ekibine gösterilen teveccüh takdire şayandı. Adapazarı İlçe temsilciliğini açık ara oyla kazanan İsmail Hanlı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve 16 ilçede gerçekleştirilen seçimlerde 15 ilçe yönetimini kazanan Tecrübe, İstikrar, Güven ekibinin 162 delegeden 125’ini kazandığını vurgulayan Mengen, oy vermek onay vermektir düsturundan hareketle üyelerin yapılan çalışmaları onayladığını ve desteklediğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz dedi.

 

 

Bu haber 2243 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Nasihat
  5 ay önce
  Yönetimde olursanız hal ve hareketlerinize dikkat edin. Kibirli olmayın,kendini beğenmişlik etmeyin. Size ait olmayan şeyleri almayın,ahlak kurallarına uyun.üyelerinizin haklarını gözetin.Unutmayın ki hiçbir iktidar sonsuz değildir,önce üyelerin nezdinde sonrada Allah nezdinde hesap verirsiniz.
 • Eğitim Bir-Sen üyesi
  5 ay önce
  Ne demek 39 delegeden 32 sini kazanmak. Diğer delege adayları farklı sendikaların üyesimi? 4 kasımda yapılacak olan Şube yönetimi seçimde Her delege hatta her üye Şube yönetimine aday olabilir. Sayın Mengen bunu delege ve üyelerin tamamına anlatmalısın. Delegeler hürdür. Hiç bir kişiye bağlı olamaz. Iradelerini secim günü Oy kullanma yerinde tercihlerini yaparak ortaya koyar. Kimse bu kadar delege bizi destekliyor diyerek kimsenin iradesine ipotek koyamaz. Delegeler Koyun değildir.
 • Tebrikler
  5 ay önce
  Tüm karalama ,iftira ve diriliş adı altındaki çete faaliyetlerine rağmen ezici çoğunluk haktan ve haklıdan yana tavır koydu.Arazide üyelerine destek veren ve elle tutulur projeler yapanlar daima kazanır azizim.Vijdanı kör kişileri ikna edemezsin.onların fıtratları başkasını kötülemekle meşgul daima
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hak-İş'ten Cumhur İttifakına Tam Destek! 'İşimiz Aşımız Bekamız İçin Cumhur İttifakı'
Hak-İş'ten Cumhur İttifakına Tam Destek! 'İşimiz Aşımız...
PROJELERE BAKIŞ! ŞEHİRLERİN DOKUSU OLMALI!
PROJELERE BAKIŞ! ŞEHİRLERİN DOKUSU OLMALI!