Yeni Akit Ve Yeni Şafak'a Saldırı

Sakarya’da Yeni Akit ve Yenişafak Gazetelerinin İl Temsilciliğine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırı düzenlendi.

Yeni Akit Ve Yeni Şafak'a Saldırı
banner3

Sakarya’da Yeni Akit  ve Yeni Şafak Gazetelerinin İl Temsilciliğine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırı düzenlendi.

Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin Sakarya İl Temsilciliğine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırı düzenlendi.

Edinilen bilgilere göre, Adapazarı ilçesi Semerciler Mahallesi Saraçlar Sokak üzerinde bulunan Akit ve Yeni Şafak gazetelerine gece saat 01.45 sıralarında kimliği belirsiz kişiler taşlı saldırı gerçekleştirildi. Ofisin camlarını kırarak zarar veren şahıslar olay yerinden kaçmayı başardı. Yeni Akit ve Yeni Şafak Gazetelerinin İl Temsilcisi olan Dursun Yıldırım saldırı sonrası yaptığı açıklamada, “Gece saatlerinde saldırıya uğradık. Kimse yoktu ama camları falan kırmışlar. Polis arkadaşlar geldi incelemeler yaptılar. Saat 01.45 sıralarında gerçekleşmiş saldırı. Hiçbir şey bilmiyoruz ileride çıkar inşallah yapanlar. Kaç kişi saldırı yaptığını da bilmiyoruz. Benim polisler arayınca haberim oldu. Polis buradaydı inceleme falan yaptı. 13 seneden beri biz bu pasajdayız. Kimseyle bir husumetimiz yok. Şahsi durum olduğunu zannetmiyorum, genel merkezimizi basmışlar. Son yaşanan olaylardan da olduğunu zannetmiyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Terörle Mücadele (TEM), Güvenli Şube ve Cumhuriyet Polis Karakolu ekipleri saldırıyı gerçekletirildiği yerde güvelik kameralarını inceledi. Kaçan şahıslar hakkında geniş çaplı araştırma başlatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER