banner28

Ve Büyükşehir Açıklama Yaptı "Bağ BELPAŞ İçin Düşünülüyor"!

Büyükşehir'de Basın Danışmanı olarak göreve başlayacağını açıklayan Ahmet Bağ'ın aslında Belpaş'ta reklam işlerine görevlendirileceği öğrenildi.

Ve Büyükşehir Açıklama Yaptı "Bağ BELPAŞ İçin Düşünülüyor"!
banner3

Bir haber sitesine yaptığı açıklama ile Büyükşehir Belediyesi'nde Basın Koordinatörü/Danışmanı olarak göreve başlayacağını ifade eden eski televizyon yorumcusu Ahmet Bağ'ın başka bir alanda değerlendirileceği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ahmet Bağ, Büyükşehir'e bağlı bulunan Belpaş'ta reklam işlerine bakmak üzere görevlendirilecek.

Bağ'ın basına verdiği demeci 'talihsiz açıklama' olarak değerlendiren büyükşehir belediyesinin kısa bir süre içerisinde konuyla ilgili bilgilendirme yapması bekleniyor.

Konuyla ilgili Büyükşehir’den beklenen açıklama geldi!

Ahmet Bağ'ın Büyükşehir Belediyesi Basın Koordinatörü ve danışman olarka göreve başlayacağını açıklaması üzerine konunun medyada yer alması sonrası Büyülşehir Belediyesi bir açıklama yapğtı. Yapılan açıklamada, “Sakarya basınında bugüne kadar çeşitli görevlerde bulunan Sn. Ahmet Bağ’ın Büyükşehir Belediyemiz iştiraklerinden BELPAŞ A.Ş Medya Tanıtım departmanında faydalı olacağı beyanı değerlendirilmektedir. Bu görüş çerçevesinde gerekli inceleme ve değerlendirmeler sürdürülmektedir. Kamuoyunun bilgisine arz olunur” denildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER