banner28

Oda TV'den Rezil Çarpıtma

Yaptığı provokatif haberler ile anılan ve mütedeyyin, sağduyulu Türk halkının tepkisini çeken Oda Tv adlı internet sitesi rezil bir çarpıtmaya daha imza attı.

Oda TV'den Rezil Çarpıtma
banner3

MEDYAROTA / HABER ANALİZ

Oda tv bugün yayınladığı bir haberde Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan hakları inceleme komisyonu Başkanı AK Parti Sakarya milletvekili Ayhan sefer Üstün’ün çözüm sürecine yönelik yaptığı açıklamayı provokatif bir şekilde sabote ederek bambaşka bir başlıkla verdi

Sitenin manşet bölümünden verilen haberde Ayhan Sefer Üstün’ün sözüm ona Kendini Apo’nun yerine koyduğunu söylediği yazıldı.


AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün konu ile ilgili yaptığı açıklamada böyle bir söylem olmamasına rağmen Oda Tv’nin bu şekilde bir habere imza atması ne kadar alçakça,  provoke amaçlı çarpıtma haber yaptıklarına bir örnek olarak daha kayıtlara geçti.


İşte Oda TV’nin Provoke eden haberi ve de başlığı;

TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün çözüm sürecine ilişkin yaptığı açıklamada Abdullah Öcalan’ın serbest bırakılabileceği imasında bulundu.

Vekil Üstün, çözüm sürecini ve Abdullah Öcalan'ın bu süreçte üstlendiği rolü Haber Türk’te “Günün Ajandası” programında anlattı. "Abdullah Öcalan serbest bırakılır mı?" sorusunu yanıtlayan Üstün, "Bir insan barış için önemli adımlar atmışsa kendisi için de bir güzellik yapılmasını bekler. Kendimi onun yerine koyup empati yapacak olursam, 30 yıllık kanı durdurma konusunda katkı sağlamışsınız, yeni bir süreci başlatmışsınız. Bu yüzden kendi kendine ben ne olacağım diye düşünmüştür diye düşünüyorum. Abdullah Öcalan'ın 30 Mart 2013'ten beri çözüm sürecine sürekli destek vermesi bazı kesimleri afallattı. Araya fitneciler girmediği sürece bu sürecin sağlıklı yürüyeceğine ve hedefine ulaşacağına inanıyorum" dedi.

VE İŞTE MANŞETTEN VERİLEN O REZİL BAŞLIK

""

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER