MedyaRota Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde!

MedyaRota.Com internet haber sitesi yazılımını değiştirdi. Sakarya'nın en etkili haber siteleri arasında yer alan MedyaRota'nın Genel Yayın Yönetmeni İbil konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Okuyucularımızın habere daha sağlıklı ulaşmasını sağlamak için yayın mecramızı geliştirmeyi sürdürüyoruz" dedi.

MedyaRota Yenilenen Yüzüyle Hizmetinizde!
banner3

"Sakarya'da Haberin Doğru Rotası" sloganıyla yayın hayatına devam eden MedyaRota.Com internet sitesinin yazılımı ve ara yüzünü değiştirdi. İnteraktif medya yayıncılığı alanında Sakarya'nın en çok okunan internet siteleri arasında yer alan MedyaRota.Com değişen ve gelişen yayıncılık anlayışını bu minvalde sürdürmeye devam ediyor.

Yazılımın yanı sıra MedyaRota.Com logosunda da küçük değişiklikler yapıldı. Yeni ara yüze uygun bir logo tasarlanarak hem internet sitesinde hem de sosyal hesaplarda paylaşıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil "6. yılını tamamlamaya yakın olan internet sitemiz, Sakarya'nın en etkin haber siteleri arasında yer alıyor. İnternet çağı sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi gerektiriyor Biz de alanımızda sitemize yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sitemizde yaptığımız yeniliklerle hem bulunduğumuz konumu koruyarak daha iyi seviyelere gelmek hem de okuyucularımızın habere daha sağlıklı ulaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Son güncellememizin okuyucularımız tarafından beğenilmesi bizi sevindirdi. Bundan sonra da sizlerden gelen geri dönüşleri de dikkate alarak bu alandaki yatırım ve yenilenmemizi sürdüreceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER