banner28

Hasan Akcan O Projeleri Kendi Projeleriymişcesine Sahiplendi

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Büyükşehir Belediyesi tarafından Akyazı’da yapımı devam eden projeleri kendi projeleri gibi gösterdi.

Hasan Akcan O Projeleri Kendi Projeleriymişcesine Sahiplendi
banner3

30 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Partiden Akyazı Belediye Başkan adayı gösterilen Hasan Akcan seçilmesinin ardından istenilen performansı bir türlü gösteremiyor.

 Seçildiği günden bu yana hizmetlerinden çok polemikleri ile gündeme gelen Akcan son olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akyazı bölgesi için hazırlanan ve yapımı devam eden projeleri bir gazeteye orta tam sayfa röportaj vererek ‘kendi projeleriymiş gibi’ sahiplendi.

Daha önce Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin emekliye ayırdığı hurda bir otobüsü alıp boyayarak Akyazılılara hizmet(!) diye gösteren Akcan şimdi de bir yerel gazeteye verdiği röportaj’da, Sakarya Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı Karacasu Park ve diğer projelerin resimlerini kullandı ve bunları kendi projeleri gibi gösterdi.

Gazeteye verdiği röportajda Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı Proje resimlerini kullanan Akcan “2017’de Akyazı’yı tanıyamayacaksınız, 550 güne ihtiyacımız var”  diyerek vaatlerde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER