banner28

Artık her şey bizimle daha 'İyi' olacak

İyi Parti Sakarya İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kurulu; Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. İki adayın yarıştığı, son anda Av. E. Serdip Dokumacı’nın çekilmesiyle tek liste halinde gidilen kongrede; Kurucu Başkan Dr. Hüsamettin Atasever’in 598 mevcut delegeden 384’nün oyu ile partinin resmi il başkanı oldu.

Artık her şey bizimle daha 'İyi' olacak
banner3

İyi Parti Sakarya İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kurulu; Atatürk Spor Salonu’nda çok sayıda delege ve partilinin katılımıyla gerçekleştirdi. Divan Başkanlığı’nı İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, Başkan yardımcılığını Cengiz Arslan, M. Salih Çelikörs, Habil Akdoğan ev Nurgül Çakar’ında Katıp Üyeliğini yaptığı kongrede; iki aday yarıştı. Son anda Av. E. Serdip Dokumacı’nın çekilmesiyle tek liste halinde gidilen kongrede; Kurucu Başkan Dr. Hüsamettin Atasever’in 598 mevcut delegenin 384’nün oyunu alarak partinin resmi il başkanı oldu.

 

DOKUMACI: “Her şey partimizin daha ileri taşınması için”

Kongrede konuşma yapan adaylardan Av. E. Serdip Dokumacı, “Değerli dostlar,  biz cesur olduğumuz için, haksızlığın karşısında durduğumuz için, İYİ partideyiz. Bugün niye mi çekildik, çekilme sebebimiz partimiz için dik duruşumuzu devam ettirmemiz. Bizim sevdamız ülke, vatan ve bayraktır. Biz ilkelerimiz adına bize sunulan birçok hazır koltuğu ittik, partimiz daha iyi olsun, zarar görmesin diye adayı olduğumuz koltuklardan da kendimiz çekilmesini biliriz. Koltuklar faniler ile doludur, önemli olan ilkeler ve duruşlardır. Partimiz İYİ partidir,  her şey daha İYİ olacaktır, bugünkü kongrenin sonucunda göreve devam eden mevcut başkanımızı Hüsamettin Atasever’i ve değerli yönetim kurulu arkadaşlarımı tebrik ederim. Tüm seçim çalışmaları esnasında söylediğim gibi; ülkemiz, bayrağımız ve çocuklarımız için partimizdeki çalışmalarımıza devam edeceğiz. Partimizin daha iyi duruma gelmesi için hep birlikte gece gündüz demeden çalışmamız gerekiyor. Oturarak bu işler olmaz, hep birlikte sahada olacağız. Partimizin daha da ileri gitmesi noktasında beraber yola çıktığımız Başkanımız Hüsamettin Atasever’e başarılar diliyorum” dedi.

 

ATASEVER: “Bu gemiyi belirsiz rotadan çıkaracağız”

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever ise konuşmasında Genel Başkan Meral Akşener’in kurduğu partimizin bir neferi olarak, canla başla hep birlikte çalışarak, bu gemiyi belirsiz rotadan tüm halkın özlediği duruma getirmek için, bizde Sakarya’dan üzerimize düşeni yapmak için gece gündüz çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz. Ülkeniz kaos ortamındadır. Ülkemiz karanlıklar aleminde savruluyor. Neyse ki Genel Başkanımız Meral Akşener’le birlikte güneş doğdu. Karanlıkları yırtarak gün ışığına kavuşacağız. Türk Milletinden destek istiyoruz. Aydınlık yarınlar için mücadele edeceğiz. İl Teşkilatı üyeleri olarak biz bu göreve hazırız” dedi.”

 

NUHOĞLU: “Ülkemiz kuruluş felsefesinden uzaklaşmıştır.”

Türk Milleti’nin geleceğinin tehdit altında olduğunu iddia eden İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu; “Ülkemiz kuruluş felsefesinden uzaklaşmıştır. Ekonomiden eğitime iç siyasetten dış siyasete sürekli olumsuz noktalara gidiyoruz. Tek adam diktatörlüğüne doğru gidiyoruz. Türkiye’yi adım adım dolaştık. Biz ülkemizi bu ortamdan kurtarmak istiyoruz” dedi.

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Niyazi Korkusuz, İlhan Ayyıldız, İsmail Doğancı, Zeki Erbaş, Salih Eroğlu, İsmail Kılıç, Muharrem Ün, Mehmet Hakan Esentürk, Asena Arslan Burak, Bahu Kılıç Güneş, Sami Kemik, Yüksel Esmeroğlu, Selçuk Kılıçaslan, Ahmet Hasanoğlu, Esen Meyvacı, Yaşar Sevim, Murat Keleş, İbrahim Nalbant, Sadet Özdemir, Kerim Akbaş, İlker Özbudak, Aysel Çelikörs, Selman Güneş, Okan Çelebi, Hasan Keten, Özgür Adem Işıklı, Seda Derlioğlu, Erdoğan Oğuz, Mustafa Keskin, Ahmet Başaran, Bahadır Hilal, Hasan Balkan, Çeyda Tüfekçioğlu Akar, Asuman Oktay, Neşe Ürküt, Muharrem Kurtulan, Emine Yiğit, Selvet Işıklar, Suat Albostan, Ali Faik Erenbay, İsmail Hakkı Dayanç, Serdar Uzun, Hamza Kaya, Nesrin Odabaş, Selahattin Mungan, Melike Deniz, Ayten Özgüler, Gözde Dalman, Duygu Çetinkaya Acar, Kerem Durmuş, Doğan Şen, Günay Lulaci.

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Reyhan Karabaş, Alahattin Koç, Ali Özcan, Süleyman Yayla, Tarık Çaturoğlu, Cemal Lulaci, Maksut Doğan, Edip Ayar, Şeyda Ür, Mustafa Tümer, Almiray Eroğlu, Volkan Erbaş, Özlem Nida Küçükbalkaya, Selin Melike Şeref, Asiye Topaloğlu, Işılay Odabaş, Kemal Köse, Zeliha Ür, Gökhan Arslan, Turhan Çakar, Tuba Bakkaloğlu, Nermin Köse, İbrahim Aksoy, Emel Terzioğlu, Emine Uslu, Gülden Döker, Ayhan Aslankılıç, Tacettin İçer, Sedat Koç, Keriman Atmaca, Ahmet Seydi Atmaca, Özer Odabaş, Züleyha Darap, Tansu Karabağ, Hayati Uzun, Tarık Odabaş, Ziya Atay, Kemal Berkan Doğancı, Enver Menteş, Ayhan Aslankılıç, Tacettin İçer, Sedat Koç, Keriman Atmaca, Ahmet Seydi Atmaca, Özer Odabaş, Züleyha Darap, Tansu Karabağ, Hayati Uzun, Tarık Odabaş, Ziya Atay, Kemal Berkan Doğancı, Enver Menteş, Duygu Özgen İskender, İlker Yıldız, Ömür Uygun, Sinan Çalman, Uğur Üzmez, Gökhan Sarı, Muhammet Rafet Tepe, İsmail Yılmaz, Selami Öncel, Recai Ünsal, Cengiz Han, Derya Türkmen, Ferhat Bolat.

 

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELER

Şerafettin Aslan, Ahmet Küçükmehmetoğlu, Yaşar Bakkaloğlu, Ahmet Şahindur, Haluk Yavuz, Filhan Başar, Gülşah Kılıç, Gürsel Uygun, Zekayi Kılıç.

 

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELER

Ayşen Doğancı, Sevde Çelikörs, Mustafa Mollaoğlu, Yusuf Çolak, Mustafa Köse.

 

ÜST KURUL DELEGELERİ ASİL Üyeler

Hüsamettin Atasever, Kemal Din, Levent Arslan, Aytekin Karlıdağ, Fatih Akgün, Mücahit Bulan, Emine Kumru, Şemsettin Duman, Nurdan Aygün, Alparslan Kılıç, Yusuf Baran, Kemalettin Yörük, Nurten Cerav, Nermin Gül.

 

ÜST KURUL DELEGELERİ YEDEK ÜYELER

Cüneyit Taşkın Ekşi, Asena Arslan Burak, Seyfettin Yıldız, Davut Yılmaz.

 

Değerli dostlar,  biz cesur olduğumuz için, haksızlığın karşısında durduğumuz için, İYİ partideyiz. Bugün niye mi çekildik, çekilme sebebimiz partimiz için dik duruşumuzu devam ettirmemiz. Bizim sevdamız ülke, vatan ve bayraktır. Biz ilkelerimiz adına bize sunulan birçok hazır koltuğu ittik, partimiz daha iyi olsun, zarar görmesin diye adayı olduğumuz koltuklardan da kendimiz çekilmesini biliriz. Koltuklar faniler ile doludur, önemli olan ilkeler ve duruşlardır. Partimiz İYİ partidir,  her şey daha İYİ olacaktır, bugünkü kongrenin sonucunda göreve devam eden mevcut başkanımızı Hüsamettin Atasever’i ve değerli yönetim kurulu arkadaşlarımı tebrik ederim. Tüm seçim çalışmaları esnasında söylediğim gibi; ülkemiz, bayrağımız ve çocuklarımız için partimizdeki çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

9 Kasım günü İYİ parti Sakarya teşkilatı ile ilgili çalışmalara başlarken yazdığım yazıyı da okursanız beni daha iyi anlayacaksınız.Sağlıcakla kalın,saygılar...

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER