MBD’DEN AÇIKLAMA! TÜRK ADALETİNE GÜVENİMİZ VE İNANCIMIZ...

MBD’DEN AÇIKLAMA! TÜRK ADALETİNE GÜVENİMİZ VE İNANCIMIZ TAMDIR!

Milli Birlik ve Düşünce Derneği tutuklu yargılanmasına karar verilen Genel Başkan Erdem Ercan’ın soruşturma sürecine dair bir açıklama yaptı.

07 Temmuz 2017 - 15:56
Reklam

MBD’den yapılan açıklamada Genel Başkanları Ercan için Dava arkadaşımız Erdem Ercan’ın vatan millet aşığı olduğundan ve yargılama sürecinden alnının akıyla çıkacağından şüphemiz yoktur” İfadeleri dikkat çekerken ‘Türk adaletine güvenimiz ve inancımız tamdır!’ denildi

İşte MBD’nin yaptığı o açıklama;

10 yılı aşkın süredir dava arkadaşımız olan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanımız Sayın Erdem ERCAN, 05.07.2017 tarihinde Sakarya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve devSavcılığının yürütmüş olduğu soruşturma kapsamında tutuklu yargılanmasına karar verilmiştir.

 

Dava arkadaşımız ve mensubu olduğumuz Milli Birlik ve Düşünce Derneği’nin Genel Başkanı olan Sayın Erdem Ercan’ın vatan millet aşığı olduğundan ve yargılama sürecinden alnının akıyla çıkacağından şüphemiz yoktur. Başta Genel Başkanımız Erdem Ercan olmak üzere Milli Birlik ve Düşünce Derneği olarak, gerek 15 Temmuz, gerek 16 Nisan Referandumu gibi ülkemizin geleceğini ilgilendiren önemli kırılma noktalarında her zaman vatan için mücadele ettiğimizi ve hangi haksızlıklara maruz kalırsak kalalım, bu tavrımızı gelecekte de devam ettireceğimizi herkesin bilmesini isteriz.

 

Önümüzdeki süreçte toplumun belirli kesimlerinin sinir uçlarına dokunarak kargaşa çıkartma niyetinde olanların ekmeğine yağ sürmemek adına, oluşabilecek her türlü provokasyonlar karşısında teşkilatlarımızın her bir ferdi sükûnetini koruyacaktır.

Türk adaletine güvenimiz ve inancımız tamdır.

 

Bu haber 1156 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAL ESNAFI KONUŞTU; TEHDİT EDİLİYORUZ!
HAL ESNAFI KONUŞTU; TEHDİT EDİLİYORUZ!
DOLARA BİR DARBE DAHA!
DOLARA BİR DARBE DAHA!