Serdivan Fikir ve Sanat'ta Yeni Dönem!

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde dördüncü dönem kayıtları başladı.

Serdivan Fikir ve Sanat'ta Yeni Dönem!
banner3


Kayıtlar 2-15 Mart tarihleri arasında www.fikirvesanat.org internet adresinden yapılabilecek.
Yeni dönem çalışmaları ve programlar hakkında Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada, geçen dönem uygulamaya konulan Osmanlı Mektebi projesinin bu dönem de devam edeceği ve her Pazartesi alanında uzman ve üniversite camiasının seçkin isimlerinin proje kapsamında ders vereceği belirtildi.
Her Zaman Olduğu Gibi En İyiler Serdivan’da
2015 bahar döneminde de Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin kadrosu Türkiye’nin seçkin ve sahasında otorite olan isimlerini ağırlıyor. Aralarında Yusuf Kaplan, Cengiz Çakmak, Süheyb Öğüt, Ömür Ceylan ve Süleyman Seyfi Öğün gibi isimlerin olduğu bu geniş kadro Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi çatısı altında bir araya geliyor ve Serdivan’ın ilim gönüllüleri ile buluşuyor.
Sürpriz faaliyetler…
Sanattan, sosyal bilimlere, Ortadoğu’nun hâl-i hazırdaki vaziyetinden, 21. asır dünyasının genel meselelerine kadar her biri uzmanlık isteyen farklı konuların işleneceği Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde söyleşi programları da düzenlenecek.
Son gün 15 Mart 
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yeni dönem başvurularında son gün 15 Mart 2015 Pazar günü olarak bildirilirken, kayıtların www.fikirvesanat.org adresinden alınacağı, ayrıca Akademinin 0 264 211 20 54 numaralı telefonundan programlar ve kayıt işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alınabileceği belirtildi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER