banner28

OSM'de Abdülhamit Dönemine Işık Tutulacak

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, 20 Aralık Salı günü, Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Abdulhamid Han ve Dönemi’ isimli fotoğraf sergisinin açılışı ile devam edecek.

OSM'de Abdülhamit Dönemine Işık Tutulacak
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Abdulhamid Han ve Dönemi’ isimli fotoğraf sergisinin açılış töreni ile devam edecek. 20 Aralık Salı günü Ofis Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek olan serginin açılışı saat 18.00’da yapılacak. TBMM Milli Saraylar tarafından oluşturulan sergide Sultan II. Abdulhamid ve döneminin farklı yönleri vurgulanacak.

 

Nesnel fotoğraflar

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sergi, Osmanlı Devleti’nin 34. padişahı olan Sultan II. Abdulhamid döneminin bilinen ve bilinmeyen yönlerini fotoğrafçıların objektifinden nesnel olarak yansıtacak. Fotoğraf sergisi 22 Ocak 2017 tarihine kadar Ofis Sanat Merkezi’nde ziyaretçilere açık olacak. Açılış törenimize tüm kültür sanat dostları davetlidir” ifadelerine yer verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER