banner28

'Obez Çocuk' Olmayın

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şubat ayı kültür – sanat etkinlikleri kapsamında AKM tiyatro salonunda çocuk tiyatrosu sergilendi. ‘Obez Çocuk’ isimli tiyatroya Adabilim Okulları anasınıfı ve ilkokul öğrencileri ile birlikte katıldı.

'Obez Çocuk' Olmayın
banner3

Eğitici ve Eğlenceli Tiyatro

Büyükşehir belediyesi, çağımızın ilerleyen sorunlarından biri olan obezite ile mücadele etmek, sosyal farkındalık oluşturmak, çocukların ve ailelerin bu konuya karşı tedbir almalarını sağlamak amacıyla, obeziteye karşı sağlıklı beslenmeyi öğütleyen, eğitici ve eğlenceli çocuk tiyatrosu “Obez Çocuk” ile çocukları hem bilgilendirdi, hem eğlendirdi. Tiyatro salonunun tamamını dolduran öğrenciler tiyatro süresince keyifli dakikalar yaşadılar.

Bilinçli Nesiller İçin

Adabilim Okulları 1-A sınıfı öğretmeni Muahmmed Avcı tiyatro ile ilgili olarak “Öğrencilerimiz ile birlikte ‘Obezite’ hastalığından nasıl korunabileceğimiz ile ilgili eğlenceli bir tiyatro izledik.  Büyükşehir belediyesine öğrencilerimizin bu konuda daha bilinçli hareket etmesine imkân sağlayacak tiyatro oyunundan ötürü teşekkür ediyoruz”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER