banner28

Kültür Heyeti Avrupa Yolcusu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Kültür Heyetini Belediye hizmet binasının önünden yolcu etti.

Kültür Heyeti Avrupa Yolcusu
banner3

İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Kültürel etkileşim Sorumlu Heyeti ve ekipleri Polonya’da düzenlenen Uluslararası Kültürel tanıtım etkinlikleri içinErenler Belediyesi önünden hareket etti.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Etkinlik Sorumlusu Yaşar Şahin yolculuk öncesi yaptığı açıklamada; “Polonya’da düzenlenen uluslararsı kültürel etkinliğe gitmek üzere niyetlenmiş ve sayenizde bu aktiviteye katılmamız gerçekleşmiştir. Katkılarınızdan dolayı şahsım, grup arkadaşlarım, heyetim ve Sakaryamız adına size minnet borcumuz vardır. Sizin sayenizde böyle güzel bir olay yaşanıyor. Şu anda yüzlerce insan bizim bu heyecanımızı yaşıyor ve ortak oluyor. Destekleriniz ve katkılarnızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün uluslararası kültürel etkileşim için destek taleplerine cevap veren Etkinlik heyetini otobüslerine kadar eşlik ederek yolcu eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise açıklamalarında; “Çıkacağınız bu uzun yolculukta hayırlı yolculuklar diliyorum. Macaristan Polonya, Avusturya gibi Avrupa Ülkelerine gideceksiniz. Erenler’imizi Sakarya’mızı ve neticede Türkiye’mizi temsil edeceksiniz. Yurt dışında Ülkemizin ve Şehrimizin kültürel değerlerini en iyi şekilde temsil ederek tanıtacak olan bu ekibe inanıyorum.  Hayırlısı ile gidin gelin inşallah” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2015, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER