Doğadan İlham Alan Fotoğraflar Görücüye Çıkıyor

Hayatın her alanına ışık tutmak için yola çıkan Sepaş Enerji’nin, insanın doğayla ilişkisini hatırlatmak amacıyla düzenlediği “Doğanın Enerjisi Fotoğraf Yarışması”ndan seçilen fotoğraflar Sakaryalılarla buluşuyor. 10 – 16 Kasım tarihleri arasında Sakarya Serdivan AVM’de ziyaret edilebilecek sergide yer alan fotoğraflar duayen fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral ve İzzet Keribar tarafından seçildi.

Doğadan İlham Alan Fotoğraflar Görücüye Çıkıyor
banner3

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında 1,7 milyon kişiye hizmet veren Sepaş Enerji’nin, doğa ile insan arasındaki enerji alışverişini fotoğraf sanatıyla en iyi aktaran kişiyi bulmak için düzenlediği fotoğraf yarışmasında seçilen eserler Sakarya Serdivan AVM’de sergilenmeye başlanacak. 10 – 16 Kasım tarihleri arasında sergiyi gezenler, yarışmaya başvuran eserler arasında sergilenmeye seçilenlerin yanı sıra yarışmada ilk üçe girenlerin ödülü olan Kapadokya seyahati sırasında çektikleri fotoğrafları da görebilecek.

Sergi ile ilgili konuşan Sepaş Enerji Genel Müdürü Çağrı Poyraz, “Sepaş Enerji olarak ana faaliyet bölgelerimiz olan Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da, hizmetlerimizin yanı sıra sosyal projelerimizle de var olmanın önemine inanıyoruz. Bu hedef doğrultusunda düzenlediğimiz Sepaş Enerji Doğanın Enerji Fotoğraf Yarışması’na gönderilen en güzel fotoğrafları Sakarya halkı paylaşmak istedik. Dilerim ki sergimizi ziyaret eden herkes fotoğraflardan bizim kadar etkilenir” dedi.

Yarışmanın Jüri Başkanı Coşkun Aral da projeden gurur duyduğunu belirterek, “Fotoğraf sanatı bir araçtır. Ancak bu araçla ortaya çıkan değerler kalıcıdır. Böylesine güzel bir projede yer almaktan büyük bir memnuniyet duydum” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER