banner28

Çınaraltı Sohbetleri'nde Galatasaray Taraftarının Sevincine Ortak Oldular

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik’le birlikte Serdivan Çınaraltı Sohbetleri’ne misafir oldu.

Çınaraltı Sohbetleri'nde Galatasaray Taraftarının Sevincine Ortak Oldular
banner3

Bakan Yardımcısı Çelik’e meclis üyeleri ve teşkilat mensupları da eşlik etti.

Sohbet öncesinde alana gelen Bakan Yardımcısı Çelik; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’la birlikte alanı gezerek yapılan çalışmaları inceledi.

Ebru atölyesine misafir olan Çelik, geleneksel sanatlardan ebrunun uygulanması noktasında Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Songül Ergül’den bilgi aldı.

Ardından kitap stantlarını ziyaret eden misafirler, 15 yayınevinin yer aldığı sergideki kitapları inceleme fırsatı buldu.

Program öncesi alandaki vatandaşlarla sohbet eden Çelik, sonrasında Dr. Ali Vasfi Kurt’un sohbetine eşlik etti.

Dr. Ali Vasfi Kurt, sohbetin gün olarak çok manidar bir zamana denk geldiğini ve Çınaraltı Sohbetleri’nin yapıldığı alanın karşısında Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlayan taraftarlarla aynı ortak duyguyu yani ‘sevinç’ duygusunu birlikte yaşadıklarını söyledi.

Mutluluğun birleştirici gücünü vurgulayan Kurt, mutluluğun ve sevincin toplumun tüm kesimlerine yayılmasıyla daha da artacağını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER