GELEN SONUÇLAR FİYASKO! VATANDAŞ İSTEMİYOR …

AK Parti’de yaklaşan yerel seçimler öncesi Genel Merkez tarafından yaptırıldığı iddia edilen bazı anket sonuçlarının iyi gelmediği konuşuluyor. Özellikle mevcut belediye başkanlarının bazısı için sorulan sorulara olumsuz yanıt veren vatandaş değişimin gerekliliğini ifade ederek “o olmasında kim olursa olsun” cevabı veriyor.

GELEN SONUÇLAR FİYASKO! VATANDAŞ İSTEMİYOR …
banner3

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde partilerde hazırlıklar hız kazandı. Aday belirleme çalışmaları için çalışmalarını yürüten AK Parti henüz aday adaylığı ve aday belirleme takvimini açıklamamasına rağmen saha da yürüttüğü çalışmalar ile dikkat çekiyor. Vatandaşın nabzını tutmak için zaman zaman anket çalışması yaptırdığı bilinen Genel merkezin Sakarya’da bu çalışmayı yaptırdığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Sakarya’da yaptırılan anket çalışması sonuçlarına göre buradan alınan veriler vatandaşın değişim beklentisini gözler önüne sermiş durumda. Bir çok vatandaşın “mevcut belediye başkanından memnun musunuz” sorusuna verdiği cevap olumsuz olurken kimi belediye başkanı görmek istersiniz sorusuna ise “o olmasında kim olursa olsun” cevabını verdiği iddia edildi.

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından konumunu kaybetmek istemeyen başkanların çalışmalarını hızlandırarak vatandaşın gözüne girmek ve olumsuz havayı dağıtmak adına tam kadro sahada olmaları dikkatlerden kaçmıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER