• Reklam
  • Reklam
KİMSESİZ NUSRET AMCA’YA ASP İL MÜDÜRLÜĞÜ SAHİP ÇIKTI

KİMSESİZ NUSRET AMCA'YA ASP İL MÜDÜRLÜĞÜ SAHİP ÇIKTI

Sokaklarda yaşayan kimsesiz yaşlı adama Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü şefkat elini uzattı.

10 Ocak 2017 - 16:05 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 - 17:30
Reklam

Gelen ihbar üzerine harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğü ekipleri 68 yaşındaki kimsesiz Nusret Kara'ya sahip çıktı. Yaşlı adamın tedaviye ihtiyacı olduğunu öğrenen ASP İl Müdürlüğü ekipleri vakit kaybetmeden hastaneye götürdü. Kara'nın Hendek Devlet Hastanesi’nde yatırılarak tedavisi yapılmasına karar verildi.

BAKIM EVİNE YERLEŞTİRİLECEK

Hastane personeli ise Nusret Kara'nın tedavisi için tüm imkanlarını seferber etti. Yaralı ayakları temizlenerek pansuman yapılan Kara gösterilen ilgiden dolayı duygulanırken, Aile ve Sosyal Politikalar personeli ve sağlık ekiplerine teşekkür etti. Yaşlı adam daha sonra sağlık ekibi tarafından Hendek Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek tedavisi yapılmak üzere Palyatif Bakım Merkezi’ne yatırıldı. Kimsesiz yaşayan Nusret Kara'nın tedavisinden sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yaşlı bakım evine yerleştirileceği belirtildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Özlem Baş
    1 yıl önce
    Toyotasa hastanesi sağlık memurlari Bekir bey Ergin bey Ve Gökmen bey ekip isi Toyotasa hastanesi calisani olarak herlese örnek olmasini diler sizleride böyle güzel anlamli davranisdan dolayi tebrik ederim Özlem baş kan alma kayit elemani Toyotasa hastanesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atabek; Tarihimizdeki En Yüksek Oyu Alacağız!
Atabek; Tarihimizdeki En Yüksek Oyu Alacağız!
İŞTE ERDOĞAN'IN BAHSETTİĞİ O KIRAATHANE
İŞTE ERDOĞAN'IN BAHSETTİĞİ O KIRAATHANE