• Reklam
  • Reklam
KİMSE SORUMSUZCA CAHİLCE İŞLER PEŞİNDE KOŞMASIN!

KİMSE SORUMSUZCA CAHİLCE İŞLER PEŞİNDE KOŞMASIN!

Serdivan AVM’de CHP Gençlik kollarınca yapılan provokasyona tepki yağıyor. Yaşandığı ilk anlardan itibaren öncelikle Sakaryalıların tepki gösterdiği olaya ilerleyen saatlerde siyasilerden de açıklamalar gelmişti.

09 Ocak 2017 - 03:30
Reklam

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı ZEkit Toçoğlu ve STK başkanlarının tepki gösterdiği provokatif eyleme Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’da sessiz kalmadı. Alemdar yaptığı açıklamada “Serdivan Avm'de gerçekleşen üzücü olayı tek kelimeyle siyasi sorumsuzluk olarak addediyorum. Vatandaşlarımızın huzurunu kimsenin bozmaya hakkı yoktur.” Dedi.

 

İÇ KARIŞIKLIK ÇIKARMA AMACINDA OLANLAR VAR!

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar AVM’de yaşanan provokasyona sert tepki gösterdi. CHP’ileri sorumsuzlukla eylemi cehaletle suçlayan Alemdarın açıklamasının tamamı şöyle;

“Değerli hemşehrilerim, Serdivan Avm'de gerçekleşen üzücü olayı tek kelimeyle siyasi sorumsuzluk olarak addediyorum. Vatandaşlarımızın huzurunu kimsenin bozmaya hakkı yoktur. Türkiye laiktir ve laik kalacak gibi söylemler ancak teröre destek olmaktır. Türkiye'de laiklik gibi bir sorun yoktur. Ancak birileri Türkiye'de iç karışıklık çıkarmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Bize düşen Bu oyuna gelmemektir. Aksi durumda teröre tevessül edenleri memnun etmiş oluruz. Çok dikkatli olmamız gerekiyor. Siyaset ile uğraşanlar bu tarz provakatif eylemlerden uzak durmalıdır. Keza her ne olursa olsun, Avm'ler siyasi propaganda yerleri değildir. Serdivan Avm'de gerçekleşen olayı cehaletle açıklıyorum. Huzur şehrimizde böyle şeylerin tekrar gerçekleşmemesini temenni ediyorum. CHP gençlik kollarındaki arkadaşlar, siyaset yapacaklar tabii, Ancak siyaset zeminini ve söylemleriyle ilgili daha dikkatli olmaları gerekir.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Serdivan 54. Danışma Meclisini Gerçekleştirdi
Ak Parti Serdivan 54. Danışma Meclisini Gerçekleştirdi
Büyükşehir Gaziantep’ten Mağlup Dönüyor
Büyükşehir Gaziantep’ten Mağlup Dönüyor