Kendi Makamı Yetmedi Ana Kademeyi İstiyor!!!

Kendi Makamı Yetmedi Ana Kademeyi İstiyor!!!

AK Parti il başkanlığı temayülünde Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu’nun kendi adının da yazılmasını istediği ortaya çıktı. Son günlerdeki bir takım uygulama ve çalışmaları nedeni ile başkanlığı tartışılan Hatioğlu’nun İl Kadın kollarındaki görevinin ardından şimdi gözü il başkanlığına diktiği iddia edildi.

15 Aralık 2018 - 17:00
Reklam

AK Parti’de Fevzi Kılıç’ın Belediye başkanlığına aday adayı olmak için 1 Aralık itibarı ile görevinden istifa etmesi üzerine yeni il başkanını kim olacağı konuşuluyor. 

Erkut Aşoğlu’nun vekalet ettiği il Başkanlığında genel merkezin temayül yapma kararı sonrası bugün gerçekleştirilen teşkilat yoklamasında İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu’nun ana kademe il başkanlığı istediği iddiası gündeme geldi. Yönetimine kendi adının yazılmasını istediği ifade edilen Hatipoğlu oyların geçerli sayılabilmesi için yazılması gereken diğer isimler olarak da Mehmet Yılmaz ile Osman Çelik’i işaret ettiği gelen bilgiler arasında.

İki dönemdir İl Başkanı  Fevzi Kılıç ve yönetimi ile ters düşmesine rağmen görevini bir şekilde sürdüren Hatipoğlu’nun bu isteği teşkilat içinde rahatsızlık meydana getirirken bazı partili isimler “Uzun zamandır bir takım çalışmaları olduğunu, önce vekillik, olmayınca da belediye başkanlığı ile ilgili bir takım görüşmelerini biliyorduk. Ancak il Başkanlığı talebi kendi görevinde tartışılan bir isim olan Hatipoğlu’na yakışmadı.” şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

 

Öte yandan yapılan teşkilat yoklamasında Yunus Tever, Erkut Aşoğlu, Enver Tok, Sezai Akyol, İlhan Türkseven, Osman Çelik ve Mehmet Yılmaz adlarının listelere yazıldığı, Hatioplu’nun talimatına rağmen bazı kadın kolları yöneticilerinin dahi kendisini yazmadığı da gelen bilgiler arasında.

Bu haber 16102 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Ayşe seda
  3 ay önce
  Zehra sürekli ekibindeki kadınların kılık kıyafet kontrolünü yapar, yazılanlar doğru.
 • Rasimduran
  3 ay önce
  Ben bilmem aralarında ne var ibil ile atışıp durduklarını sağır sultan duydu .dertleri neyse ortaya döksünler .60 yalşındayım sakarya bunların eline kaldı ona yanıyom.Genel merkez görmeli artık Ali İhsan Yavuzu doldurup twetler attırıp şahsi meselesini dava meselesi gibi göstermesi asıl çirkin olan hatipoğlu yıllardır partide insanları böllerek hizmet ediyor. Madem herşey değişti herkes yenileniyor kadın kollarınada el atılmalı
 • Deniz
  3 ay önce
  Ne kadar da çirkin bi başlık..! Ve kötü bir fotoğraf.. ne alıp veremediğiniz var Zehra Hatipoğlu ile ... eleştiri yapabilirsiniz ama siz resmen karalama kampanyası yapıyorsunuz..
 • Fikro
  3 ay önce
  Aday olmak demokratik bir hak degilmi yadırganan ne
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalıştığı Fabrikada Çarkların Arasına Sıkışan Kişi Hayatını Kaybetti
Çalıştığı Fabrikada Çarkların Arasına Sıkışan Kişi...
"Alternatif Değil, Tamamlayıcı Tedavi"