• Reklam
  • Reklam
Karasu Ocak Ayı Meclisi Yapıldı

Karasu Ocak Ayı Meclisi Yapıldı

Başkan İspiroğlu; “Biz güçlü bir ülkeyiz. Nasıl ki; yıllardan beri dış güçlere karşı, PKK ya karşı, hatta terör örgütü FETÖ’ye karşı dik durup karşı geldiysek, bugünden sonra da gücümüzü, birlikteliğimizi tüm dünyaya göstereceğiz” dedi.

05 Ocak 2017 - 15:28
Reklam

Karasu Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı, 05.01.2017 Tarihinde Saat 14.00’ de Karasu Belediyesi, Belediye Meclis Salonunda Yapıldı. Meclis gündem maddeleri görüşülmeye başlamadan önce açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet İspiroğlu; “Değerli meclis üyelerimiz, Ocak ayı meclis toplantımız başlamadan önce herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Biz güçlü bir millet, güçlü bir ülkeyiz. Nasıl ki; yıllardan beri dış güçlere karşı ve tüm terör örgütlerine karşı dik durup karşı geldiysek, bugünden sonra da gücümüzü, birlikteliğimizi tüm dünyaya göstereceğiz. Ülkemizde yaşanan kötü olayların hiç biri bizi asla yıldıramaz. Hükümetimizin olaylara dik duruşu ve milletimizin güçlü iradesiyle her türlü zorluğun üstesinden geleceğiz. 2017 yılının sağlık, huzur, barış ve terörsüz bir yıl olması dileklerimle tekrar yeni yılınızı en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

Yoklama ve açılış ile başlayan meclis toplantısı 01.12.2016 Tarihli Aralık ayı meclis toplantı tutanak özetinin okunması ve oylanması ile devam etti.

“Meclis Gündemi”

4 Yazı İşleri Müdürlüğü, 1 Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve 3 İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait toplamda 8 gündem maddesi görüşülerek oy çokluğuyla karara bağlandı.

Yazı İşleri Müdürlüğü’nün son gündem maddesi olan, 5393 Sayılı Belediye Kanununun 25. Maddesine göre Denetim Komisyonu gizli oy ile 3 üye seçiminin yapımı gerçekleştirildi. Denetim Komisyonu seçiminin sonucuna göre Zehra Abanoz, Muhittin Çot ve Muharrem Kara Denetim Komisyonu üyesi olarak seçildi.

Şubat meclis toplantısının 02.02.2017 tarihinde yapılacağını bildiren Başkan İspiroğlu, Ocak ayı meclis toplantısında alınan kararların Karasuya hayırlı olmasını dileyerek oturumu kapattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Gaziantep’ten Mağlup Dönüyor
Büyükşehir Gaziantep’ten Mağlup Dönüyor
3 DÖNEM KURALI KİM(LER) İÇİN UYGULANACAK?
3 DÖNEM KURALI KİM(LER) İÇİN UYGULANACAK?