İNCİ; LİSTE İNCE BİR ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ

İNCİ; LİSTE İNCE BİR ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tekrar Milletvekili Aday Listesine seçilen Ali İnci, listeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

21 Mayıs 2018 - 18:46
Reklam

AK Parti Sakarya 5. Sıra Milletvekili Adayı Ali İnci, Sakarya aday listesiyle ilgili MedyaRota'ya açıklamalarda bulundu. Listelerin çok sıkı bir çalışmanın ürünü olduğunu belirten Milletvekili Adayı İnci, "Aday listesinin Sakarya halkına çok faydalı olacak bir ekipten oluştuğunu düşünüyorum. Baktığımız zaman ilk sırada Genel Merkez SKM Başkanımız var. SKM Başkanının Sakarya'dan listeye girmesi bizim için büyük onur. 2. sırada geçmiş dönem il başkanımız var. Bu da Cumhurbaşkanımızın teşkilatlara verdiği önemi gösteriyor. Listenin 3. sırasına baktığımızda da Cumhurbaşkanımızın gençliğe çok ayrı bir önem verdiğini görüyoruz. Bunu görmemek için kör olmak gerekir. Kenan Sofuoğlu, başarılarıyla gençliğin gönlüne girmiş bir isim. En önemlisi bayrağımızı dalgalandırmış bir isim. Dördüncü sırada kadın adayımız Çiğdem Atabek var. Cumhurbaşkanımız kadın siyasetçilere her zaman ayrı önem vermiştir." dedi.

 

İnci, kendisiyle ilgili ise, "5. sırada daha önceden milletvekilliği yapmış, sonra kısa bir ara vermiş ve Nerede kalmıştık? dercesine Ali İnci'yi tekrar layık görmüştür. Ali İnci'nin de Sakarya'nın her köşesinden sevenleri var. 6. sırada Adapazarı Belediye Başkan Yardımcılığı, Erenler Belediye Başkanlığı, Çaykur Genel Müdürlüğü, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce var. Bu da çok önemlidir. 7. sırada ise Fiskobirlik'in Başkanlığını yapan arkadaşımız Lütfi Bayraktar var. Rize'den Kaynarca'ya kadar tüm fındık üreticilerinin tanıdığı bildiği bir ismin listede olması da çok önemli. Listenin tamamına bakıldığında da şehrimizin tüm bölgelerinden isimler var." şeklinde konuştu.

Bu haber 2974 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ceylan sağlam
  8 ay önce
  Inşallah olursun ali amca bir ricam da olacak senden bizim çiğdem yaylası yollarına asfalt yap lütfen orası seninde yaylan sadece ben değil tum köylümüz istiyoruZ bunu senden oyumuz herzaman recep tayyip erdoğan la atan kalplere saygılar
 • hakan ünsal
  8 ay önce
  kenan sofu değil. adini daha doğru demiyor ama herkes sever diyorsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEDAŞ Çağrı Merkezi Çalışanları Ödül Aldı
SEDAŞ Çağrı Merkezi Çalışanları Ödül Aldı
SATSO Ticareti Geliştirme Komisyonu'ndan Yöresel Ürünler Fuarı'na Tepki
SATSO Ticareti Geliştirme Komisyonu'ndan Yöresel Ürünler...