• Reklam
  • Reklam
HAK-İŞ’Lİ KADINLAR ANKARA’DA TEK YÜREK OLDU
Reklam

HAK-İŞ’Lİ KADINLAR ANKARA'DA TEK YÜREK OLDU

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşmasını “Fıtratta Farklılık Haklarda Eşitlik” temasıyla Ankara'da binlerce üyenin katılımıyla gerçekleştirildi.

08 Mart 2018 - 15:52
Reklam

Kadın üyelerimizin yoğun olarak katıldığı toplantımıza taşeron düzenlemesi konusunda Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek isteyen erkek üyelerimiz de yoğun katılım gösterdi. Kadın erkek yaklaşık 21 bin üyemizin birlik ve beraberlik içerisinde “Fıtratta Farklılık, Haklarda Eşitlik” temasına uygun olarak katıldığı toplantımız büyük bir şölen havasında gerçekleşti. 

HAK-İŞ 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması için 81 ilden Ankara’ya gelen üyelerimiz sabahın ilk saatlerinden itibaren Ankara Arena Spor salonunu doldurdu. Toplantımıza,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli eşi Emine Erdoğan hanımefendi başta olmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili ve HAK-İŞ Onursal Başkanı Salim Uslu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, ile çok sayıda Milletvekili ve bürokrat ile HAK-İŞ ve bağlı sendikalarımızın genel başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ulusal ve uluslararası sendikal hareketten temsilciler, HAK-İŞ ve bağlı sendikalarımızın kadın komite başkan ve üyeleri ile binlerce HAK-İŞ üyesi katıldı. 

               7 Mart 2018 Tarihinde Ankara Arenada yapılan Programa Sakarya Hak İş İl Başkanı –Hizmet-İş Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR Sakarya dan  275 üyesi ile beraber 6 otobüs ile katılım sağladı. Günün önemine ve konusuna dikkat çeken GÖKDEMİR, kadınlarımızın hayatımızın her alanında müstesna yerleri olduğunu, bu vesile ile Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar günü Kutlu olsun dedi.

Bu haber 1071 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakarya Eğitim Akademisi Başlıyor
Sakarya Eğitim Akademisi Başlıyor
Sapanca Kaymakamı Bayar Görevine Başladı
Sapanca Kaymakamı Bayar Görevine Başladı