Haberimiz Sonrasında O Tabela Asıldı!

Haberimiz Sonrasında O Tabela Asıldı!

Sürücü adaylarının elektronik ehliyet sınav giriş merkezini bulma konusundaki sorunları çözüldü. MedyaRota'nın haberinden sonra harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sınav merkezini gösteren tabelayı cadde üzerine astı.

12 Ocak 2019 - 15:35
Reklam

45 günde ehliyet alma imkanı sağlayan Elektronik Ehliyet Sınav Merkezi için tabela sonunda asıldı. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haber sonrası harekete geçen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Serdivan AVM önüne elektronik ehliyet sınav giriş merkezinin yerini gösteren tabelayı astı.

 

Sürücü adaylarının sınav merkezini bulamayıp kayıt oldukları kursları arayarak şikayetlerini dile getirmesi sonucunda Sakarya Sürücü Kursları Dernek Başkanı Dursun Aydın, tabelanın asılması yönünde girişimlerde bulunmuştu. Aydın'ın bu girişimleri sonuç verdi. MedyaRota'nın da konuyu haberleştirmesiyle harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tabela konusunu sonuca ulaştırdı.

Konuyla ilgili MedyaRota'ya açıklamalarda bulunan Sakarya Sürücü Kursları Dernek Başkanı Dursun Aydın, "Kursiyerlerimiz gerçekten elektronik ehliyet sınav merkezini bulmakta güçlük çekiyordu. Sürücü kurslarımıza bu konuyla ilgili birçok şikayet geldi. Konuyu yetkililere ilettik ve sonunda çözüm getirildi. Konuyla ilgilenen tüm yetkililere  teşekkür ediyorum" dedi.

Bu haber 2158 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Koca Sinan
    2 ay önce
    Adres olmayan sokaklarınız var demek. Heryer için tabelamı asılacak? İşinizi doğru yapın cbs sistemi geliştirin. Tabela astık demekle olmaz. Sokak isinleri ile çözülür bu işler. Çok sevdiğiniz avrupaya bakın yeter.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YÜCE'NİN PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!
YÜCE'NİN PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!
"Alternatif Değil, Tamamlayıcı Tedavi"