Yetiştirme Yurdundan Gelin Gitti

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde yetişen Sevgi, gerçekleştirilen düğün ile Orhan, ile hayatlarını birleştirdi. Düğüne AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’de katıldı.

Yetiştirme Yurdundan Gelin Gitti
banner3
Çocuk Evleri koordinasyon merkezinden gelin gitti. Uzun yıllar Sakarya Çocuk Evleri ve koordinasyon merkezinde yaşayan Sevgi adlı genç kız gerçekleştirilen nikah töreni ile Orhan ile hayatını birleştirdi. Nikah şahitliğini AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve eşi Esma Balkanlıoğlu yaptı. Düğüne Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu’nun eşi Gönül Toçoğlu, çok sayıda  bürokrat ve davetli katılırken çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürü Mutlu Işıksu kurumu bünyesinde yetişen genç kız Sevgi’nin
düğününde yaptığı açıklamada “Büyük ailemizin içinde yetiştirdiğimiz kızımız Sevgi'nin bu akşam düğününü yaparak mutlu gününde de her zaman olduğu gibi yanındaydık. Evlatlarımız Sevgi ve Orhan’a Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüz adına bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah iki cihan saadeti versin. Düğünümüze teşrif eden Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu ve eşi hanımefendiye, milletvekilimiz sayın Çiğdem Erdoğan Atabek hanımefendiye ve eşine, Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Zeki Toçoğlu beyin eşi Gönül Toçoğlu hanımefendiye ve Sakarya eşrafına şükranlarımızı sunuyoruz.’ derken çiftin nikah şahitliğini yapan milletvekili Atabek ve Vali Balkanlıoğlu’da çifte ömür boyu mutluluk diledi.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER