Yeni Sakarya'nın Temellerini Attık

Serdivan İstiklal Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah aldığımız güçlü desteğe şehrimiz için daha çok çalışarak, daha fazla mesai harcayarak karşılık vereceğiz.

Yeni Sakarya'nın Temellerini Attık
banner3

Hep birlikte yeni Sakarya’nın temellerini attık, inşallah bu inşa devam edecek” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Kahveciler Odası Başkanı Resul Karataş ile İstiklal Mahallesi sakinleri ile buluştu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Toçoğlu seçimlerde önemli bir başarı elde ettiklerini ifade ederek, daha yaşanabilir bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

 

Güçlü destek

Başkan Zeki Toçoğlu, “Hamdolsun, seçimlerde çok güzel bir başarı elde ettik. Hemşerilerimiz yanımızda olduklarını bir kez daha gösterdi. Sakarya, Başbakanımızın, belediye başkanlarımızın ve AK Parti’nin arkasındayız dedi. Tüm hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah aldığımız güçlü desteğe şehrimiz için daha çok çalışarak, daha fazla mesai harcayarak karşılık vereceğiz. Hep birlikte yeni Sakarya’nın temellerini attık, inşallah bu inşa devam edecek” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER