banner28

Yavuz’dan Tam Destek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in de katıldığı toplantıda Yavuz 'Kadın Kollarına her zaman destek verdikleri ve bunun devam edeceğini' söyledi.

Yavuz’dan Tam Destek!
banner3

Kent Park içindeki Belpaş tesislerinde düzenlenen toplantıya AK Parti seçim işleri başkanı Ali İhsan Yavuz, Sakarya milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Ana Kademe İl başkan yardımcısı Alper Yüksel, Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, İl Kadın Kolları yöneticileri, İlçe Kadın Kolları başkanları ve Kadın Belediye Meclis üyeleri katıldı.


Toplantıda konuşan Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz “Siyasette kadınların olmasını Cumhurbaşkanımız çok arzu ediyor” dedi. 


Yavuz konuşmasının devamında sözlerini “Kadın Kollarımız çok iyi çalışıyor. Bugün Adapazarı’nda da dile getirdim. Kadın Kollarımız bütün unsurları ile çok iyi çalışıyor. Bu çalışmalar esnasında bize ihtiyaç duyulduğu an biz orada varız. Hatta gerekli noktada inisiyatif alma gerektiği noktada, hamle yapma noktasında söylüyorum, gözümüzü kırpmadan yaparız. Ben bu hanımefendilerin yaptıkları işleri alkışlarım. Katkı gerekirse sağlarım, ne gerekiyorsa yaparım.” şeklinde sürdürdü.


Atabek’den Meclis Üyelerine Övgü!
Toplantıda Yavuz’dan sonra söz alan AK Parti Sakarya milletvekili Çiğdem Erdoğan Atebek de “Kadınların hayatın her yanında olduğu gibi siyasette de etkin olması çok önemli. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın bu konuya verdiği önem de ortada. Bizler de gerek teşkilat içinde, gerek mecliste öncelikle kadınının temsil gücünü gösterip Ülkemiz için coğrafyamız için var gücümüzle çalışıyoruz. Tabi ki buralara teşkilatlar sayesinde gelebiliyoruz. En başından en tepesine kadar davasının peşinde giden kadınlarımıza selam olsun. Ben görüyorum ki çok dinamik bir teşkilatımız var. Özellikle belediye meclislerinde görev alan arkadaşlarımız var. Bunları takip ediyorum. Her görevde olmaları, her yerde de izleri olmasını izliyorum. Oldukça başarılılar. İlk kez mecliste yer alan arkadaşlarımızın azmini de, teşkilat içinde görev alanların şevkini de görüyor takdir ediyorum.” İfadelerini kullandı.
Toplantı konuşmalardan sonra parti içi istişare ve değerlendirmelerin ardından sona erdi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER