Yavuz, Yusuf Bebeği Ziyaret Etti, Bakanlık Devrede!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, fosfor metabolizması bozukluğu hastalığı olan Yusuf Bebeği ziyaret etti. Yavuz, Sağlık Bakanlığının gerekli desteği vereceği müjdesini de verdi.

Yavuz, Yusuf Bebeği Ziyaret Etti, Bakanlık Devrede!
banner3

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile fosfor metabolizması bozukluğu hastası olan Yusuf Bebeği ziyaret etti. Bir süredir şehrin gündeminde olan Yusuf Bebeği evinde ziyaret eden Yavuz, Sağlık Bakanlığının tedavi süreciyle alakadar olduğunu da belirtti.

Konuyla ilgili şahsi sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz ve Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte fosfor metabolizması bozukluğu rahatsızlığıyla mücadele eden Yusuf Bebeği ve ailesini ziyaret ettik. Yusuf Bebeğin tedavi süreci için Sağlık Bakanlığımız gerekeni yapacaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER