banner28

Yavuz ve Üstün, Ataş'ın Nilkahında

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkez Başkanı,TBMM AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve TBMM 22-23-24.Dönem İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın oğlunun nikâh törenine, Ak Parti Sakarya milletvekilleri Ali İhsan Yavuz ve Ayhan Sefer Üstün de katıldı.

Yavuz ve Üstün, Ataş'ın Nilkahında
banner3

Nikâha, Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Adalet Komisyonu Üyesi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün birlikte katıldı.

 

Twitter’da paylaştı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın oğlunun nikâhında “3 çocuk manisi” ile katılanları gülümsetirken, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz twitterdaki paylaşımında Erdoğan’ın manisine yer verdi.

 

Yavuz nikâhtan çekilmiş olan fotoğraf karelerini de twitterdan paylaşırken, "Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah kerim."diyerek gelin ve damada çok çocuk tavsiyesinde bulunan Büyük Usta da nikah şahidiydi. Muhteşem bir heyecan yaşadık. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

“Hayırlı olsun” dileği

 

Ali İhsan Yavuz ayrıca, Milletvekili Mustafa Ataş’a tweet atarak “hayırlı olsun başkanım” dedi.

 

Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahın bir diğer şahidi de, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ oldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 02:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER