banner28

Yavuz'dan serbest bırakılmaya ilk yorum, 'Çok şükür!'

Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Adalet Komisyonu Üyesi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, IŞİD’in elinde alıkonulan 49 vatandaşın serbest bırakılması olayını twitterda “Çok şükür” diyerek yorumladı.

Yavuz'dan serbest bırakılmaya ilk yorum, 'Çok şükür!'
banner3

“Hepimize geçmiş olsun”

Milletvekili Yavuz twitterdaki ilk mesajında serbest bırakılmaya ilişkin ulusal bir haber sitesinde yayınlanan haber linkine yer verdi ve “çok şükür” diye yorum yazdı. Yavuz, ardından yine aynı haber linkinin üzerine MİT eskiden ne yapıyordu şimdi ne yapıyor...Allah'a hamdolsun. Rehinelere de, ailelerine de, hepimize de geçmiş olsun” şeklinde bir başka yorum ekledi.

“MİT’e yapılanlar ihanet ötesidir”

Ali İhsan Yavuz, twitterda, “49 Türk'ü ALDI Mâzide Cia ve Mossad'ın cirit attığı MİT Darbeleri Başbakanlara haber vermeyen MİT Tamâmen MİLLÎLEŞTİ” diye yorum getirenAltan K4RABEY’in CIA ile ilgili paylaşımını da retweedledi. Sözkonusu paylaşımda “Siz hiç CIA’yı yıpratmaya çalışan bir ABD’li savcı, MOSSAD’la uğraşan İsrailli bir savcı duydunuz mu? MİT’e yapılanlar ihanet ötesidir” ifadelerine yer verildi.

Yavuz, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın Bugün millet olarak çok mutlu olmamız için geçerli sebebimiz var. 49 vatandaşımız yurda döndü, çok şükür” ifadelerinin yeraldığı bir başka tweeti de retweedledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER