banner28

Vali Coş : 'Allah Var Gam Yok! Cezasız Kalmazlar'

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş terör yanlısı bildiriye imza atanlar için tepki göstererek 'cezası kalmazlar' dedi.

Vali Coş : 'Allah Var Gam Yok! Cezasız Kalmazlar'
banner3

Vali Anında Cevap Verdi; 
ALLAH VAR GAM YOK

MİLLETİN BİRLİĞİNE İHANET EDENLER CEZASIZ KALMAZ

Son günlerde ülkemizde büyük tepkiler alan PKK yanlısı bildiriye imza atan akademisyenlerle alakalı kendisine atılan tweete vali Hüseyin Avni COŞ'tan cevap gecikmedi.


Devletin Sur ve Silopi gibi ilçelerde yaptığı terörist temizleme operasyonlarına dur demek için çok sayıda akademisyen bir araya gelip operasyonlar dursun diye bildiri imzalamıştı.


Akademisyenlerin bu bildirisi kamuoyunda büyük tepki uyandırdı. Tepkiler çığ gibi büyümeye başlayınca bazı akademisyenlerin "okumadan imzaladık seklinde ifadeler le imzalarını geri çektiklerini açıkladılar.

Sakarya Üniversitesinden de 3 Akademisyenin imzaladığı bildiriye tepki gösteren bir gurup Genç Sakarya Üniversitesi rektörlüğünün bu konuda bir adım atmaması üzerine tepkilerini sosyal medyadan gösterdiler.

"ALLAH VAR GAM YOK"

Sakaryalı bir grup genç Rektörlükten konuyla ilgili tatmin edici bir açıklama yapılmaması üzerine sosyal medya da seslerini duyurmak için tweetler atmaya başladılar. Attıkları tweeetlerle Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a da sosyal medya üzerinden ulaşan Gençler konuyu ilettiler.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni COŞ ‘da gençlerin yazdıklarına tepkisiz kalmayarak anında cevap verdi.

Coş yazdığı tweet’te “Allah var Gam Yok. Hukuk işler, Devlet bütünlüğüne, Milletin birliğine ihanet edenler cezasız kalmaz. Müsterih olun.” Şeklindeki ifadeleri şehirde büyük yankı uyandırdı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER