Usta Sanat Tarihçisine Saygı Gecesi

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 26 Mart Perşembe günü, AKM’de düzenlenecek Ustalara Saygı Gecesi ile devam edecek. Sanat Tarihçisi ve Yazar Semavi Eyice’nin onur konuğu olarak katılacağı program saat 19.00’da başlayacak.

Usta Sanat Tarihçisine Saygı Gecesi
banner3

Sakarya Büyükkent Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Marka Kültür Sanat Etkinlikleri bütün hızıyla devam ediyor. Söyleşilerden panellere, tiyatro buluşmalarından konserlere kadar birbirinden renkli programları Sakaryalılarla buluşturan etkinlik takvimi kapsamında Sanat Tarihçisi ve Yazar Semavi Eyice’ye saygı gecesi düzenlenecek.

26 Marka Perşembe
26 Marka Perşembe günü AKM’de gerçekleştirilecek programda Sanat Tarihi Yazarı Belkıs Kamut Aktürk, Yazar Selim Efe Erdem ve Doç. Dr. Haşim Şahin akılta sanat tarihçisinin ıslakamını, eserlerini ve anılarını konuşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafında yapılan açıklamada, Semavi Eyice’nin onur konuğu olarak sertlacağı programın saat 19.00’da başlayacağı belirtilerek, etkinliğe bütün kültür sanat dostları çağrı edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER