Uncuoğlu, Ak'a hayırlı olsun dedi

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İlçe Başkanlığını son olarak İl Başkanı Recep Uncuoğlu ziyaret ederek yönetime ve İlçe başkanına hayırlı olsun dedi.

Uncuoğlu, Ak'a hayırlı olsun dedi
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, yoğun katılımlı kongrenin ardından yeni oluşan yönetim ve 2. Dönem Seçilen İlçe Başkanı Mustafa Ak’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İlçe Başkanlığını son olarak İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcıları Erdoğan Demirci, Mehmet Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Halıcı ziyaret ederek İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yeni yönetimine hayırlı olsun dedi.

 

Toplantı odasında İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katılımıyla gerçekleşen il Başkanı Recep Uncuoğlu’nun ziyareti, Yönetim Kurulu üyelerini kendini tanıtmasıyla başladı. Ziyaret sırasında İl Başkanı Recep Uncuoğlu Ulusal ve Yerel gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Uncuoğlu “Adapazarı İlçemiz, İlimizin en büyük ilçesidir. Her vesileyle bunun altını çiziyoruz, belirtiyoruz. Adapazarı İlçemizin sorumluluğu her zaman büyük olmuştur. Adapazarı İlçe Yöneticileri olarakta sizlerin sorumluluğu da bu yüzden büyük. Yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İlimiz ve ilçelerimiz oylarını arttırdı. Bu istikrarın sizin özverili çalışmalarınız sonuncunda devam edeceğinden eminim. İlçe Başkanımız Mustafa Ak ağabeyimize ve sizlere güveniyoruz” diyen İl Başkanı Uncuoğlu “Allah rızası için, Milet için, ülkemiz için görev almaya hazır arkadaşlara partimizde ziyadesiyle görev var. Burada önemli olan iyi niyet. Yeter ki vatandaşlarımız hizmet etmek istesin”

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında Seçimlere yönelik olarak konuşan gündemi değerlendiren İl Başkanı Recep Uncuoğlu, muhalefet yerelde ve ulusalda görevini yapamadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti. “Türkiye’nin bugün olduğu konumdan rahatsız olanlar var. Çözüm süreci konusunda, ekonomi konusunda, gelişmişlik anlamında; istikrarı, sürekliliği görmezden geliyorlar. Bizim teşkilatlarımız seçimden seçime değil, her zaman milletin yanında yer alıyor. Bu yüzden her seçimde oylarımızı arttırarak yolumuza, hedeflerimize 2023 vizyonumuza doğru hızla ilerliyoruz. 2023 Hedeflerine ulaşmak için önümüzde 2015 Genel Seçimleri var. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’yla gireceğimiz ilk seçim olması dolayısıyla bizler için ayrıca önemli.”

 

Seçimlere yönelik olarakta sandık yönetimlerinin oluşturulması hususuna değinen İl Başkanı Uncuoğlu “Seçimler yaklaşıyor, sizin hazır olduğunuzu biliyorum. Sandık yönetimleri, müşahitler yeniden düzenlenecek. 2015 Seçimleri ülkemiz için çok önemli, bu seçimden de sizlerin desteğiyle halkımızın teveccühüyle başarıyla çıkacağımızdan eminim.” Şeklinde konuşan İl Başkanı Uncuoğlu konuşmasının sonunda Pazar Günü Serdivan Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştirilecek olan 57. İl Danışma Toplantısına Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı ve Yönetim Kurulu üyelerini davet etti.      

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İl Başkanı Recep Uncuoğlu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek şunları söyledi. “İl Başkanımız ve il Başkan Yardımcılarımıza toplantımıza katılmalarından onur duyduk. Ziyaretlerinden dolayı İl Başkanımıza ve İl Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. 2023 Hedefleri doğrultusunda, bu hedeflere ulaşma noktasında 2015 Genel Seçimlerini biliyor ve bu yönde gereken ehemmiyetle yeni yönetimimizle çalışıyoruz.” dedi.  

 

 
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER