'Ulaşılabilir bir milletvekili olacağım'

AK Parti milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, partisinin Karapürçek İlçe Teşkilatı’nda kendisini tanıttı. Bu toprağın güzel insanlarına hizmet etmek istediğini söyleyen Orhan, “Ulaşılabilir bir milletvekili olacağım” dedi.

'Ulaşılabilir bir milletvekili olacağım'
banner3

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalletin Selim, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Burnazoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Atalay Kalıntaş ile çok sayıda partilinin katıldığı tanıtım toplantısında konuşan milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, “AK Parti Türkiye’de siyasetin içeriğini değiştirdi.

AK Parti’den önce gençlere siyasette yer verilmezdi. Yönetim kadrolarına gençler alınmazdı. Partimizin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlerin önünü açtı. İşte biz bu liderin gençleri olarak bugün siyasette, Usta’nın bize açtığı bu yolda yürümek istiyorum. Türkiye ve Sakarya’mıza milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum” şeklinde konuştu.İnşaat Mühendisi olan ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi

Bölümü’nde yüksek lisans yapan Ahmet Orhan, “Bilim ve teknolojiden en iyi nasibini alan ve çağın gereklerini yakalayan genç bir siyasetçi olarak bu toprağın güzel insanlarına milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Deprem için edindiğim mesleki tecrübelerimle, ülkemin ve şehrimin afet ve deprem politikalarına katkıda bulunmak istiyorum. Bizler insanın en hayırlısını, insana hizmet edendir diye öğrendik. Hayatımızı belirleyen bu prensip, siyasetimizi de belirlemektedir” dedi.

Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, çıktığı bu yolda Ahmet Orhan’a başarılar dileyerek, “Allah yolunu açık etsin” dediler.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2015, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER