Tokatlılardan Başhekim Akgül'e 'hayırlı olsun' ziyareti

Sakarya Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkan ve yönetimi, Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Op. Dr. Murat Akgül’ü makamında ziyaret etti.

Tokatlılardan Başhekim Akgül'e 'hayırlı olsun' ziyareti
banner3

Dernek Başkanı Şemsettin Aydın, başkan yardımcısı Yüksel Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Tokatlı olan hemşehrileri Op. Dr. Murat Akgül’e yeni görevinde başarılar diledi.

“HAYIRLI OLSUN” DİLEĞİ

Aydın ve beraberindekiler, Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Murat Akgül’e “hayırlı olsun” dileğinde bulunurken, ziyarette konuşan Sakarya Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şemsettin Aydın, “Tokatlı hemşehrimizin Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanması bizi son derece memnun etti. Değerli doktorumuz ve hemşehrimiz Murat Akgül beyefendinin yeni görevini layıkıyla yerine getireceğine inancımız tam. Kendisine başarılar diliyor ve hayırlı olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

Sakarya Tokatlılar Derneği başkan ve yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Op. Dr. Murat Akgül de, dernek başkanı ve yöneticilerine teşekkür etti.

(Haber Hülya Sürücü)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER