Toçoğlu: 'Sakarya Başarıya Hazır'

AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, Sakarya’nın başarıya hazır olduğunu vurguladı. Toçoğlu, “7 Haziran'da Sakarya'da 7-0 yapacağız. AK Parti hazır. Sakarya hazır” dedi.

Toçoğlu: 'Sakarya Başarıya Hazır'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti’de açıklanan milletvekili aday listesi ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu. Hayırlı bir yolculuğa çıktıklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Rabbim bu yolculuğu bereketli kılsın. 7 dava arkadaşımla omuz omuza bir yolculuk. Milletvekili adayı olarak belirlenen çok değerli 7 dava arkadaşımın, partimize, şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

7-0 Yapacağız
Başkan Zeki Toçoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “İnşallah belediye, ilçe, mahalle başkanlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla, milletvekillerimizle,teşkilatımızla 7-0 için çalışacağız. Milletimizin desteği ve duasıyla,gece gündüz demeden çok çalışarak 7 Haziran'da Sakarya'da 7-0 yapacağız. AK Parti hazır. Sakarya hazır. Sakarya'da bayrağı daha yukarılara taşıyacağız. İnşallah oyumuzu arttıracağız. Kapı kapı gezeceğiz. Herkese ulaşacağız. Yorulmayacağız.” 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER