Toçoğlu Atabek'i Ağırladı

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Birlik ve beraberliğin adı AK Parti siyasetini ileriye taşıyabilmek için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken; Atabek, “AK Parti Teşkilatının tüm kademeleri ile ortak ideallerimizi gerçekleştirmenin mücadelesini vereceğiz” dedi.

Toçoğlu Atabek'i Ağırladı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri için AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylık başvurusunda bulunan Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’i Büyükşehir’de misafir etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Atabek, “AK Parti Teşkilatının tüm kademeleri ile ortak ideallerimizi gerçekleştirmenin mücadelesini vereceğiz. Sakarya’da hükümetimiz, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz eliyle hayata geçirilen hizmetler her kesimin taktirini toplamaktadır. İnşallah Sakarya’nın standartlarını yükseltmek için daha fazla çalışacağız” diye konuşu.

Siyasetin Standartları
Çiğdem Erdoğan Atabek’e aday adaylık sürecinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Toçoğlu, “Birlik ve beraberliğin adı AK Parti siyaseti için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilatımızın tüm kademelerinde görevler almış tecrübeli isimler ile şehrimizde siyasetin standartları daha da yükselecektir. Sayın Atebek’e aday adaylık sürecinin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER