Toçoğlu Aday Adayı

Sakarya siyasetinin yakından tanıdığı, Demiryol-İş Sendikası eski Genel Başkanı ve siyasetçi Enver Toçoğlu’nun AK Parti Genel Merkezi tarafından partiye katılımı sağlandı. Enver Toçoğlu’nun Ak Parti’ye katılımıyla, Sakarya’da AK Parti oylarının daha da yükselmesi hedefleniyor. Toçoğlu’nun Sakarya’da yüksek bir oy potansiyelinin bulunduğu biliniyor.

Toçoğlu Aday Adayı
banner3

   Toçoğlu, Demiryol İş Sendikası Genel Başkanlığı ve Türk İş Mali Genel Sekreterliği döneminde Sakaryalılar’a yaptığı yardımları ile, ‘Sendikacı Enver Abi’ olarak tanınmıştı. Enver Toçoğlu, bugüne kadar girdiği seçimlerde bulunduğu partiye büyük katkılar sağlamıştı

   Sakarya’da siyasi olarak her dönem yüksek bir oy potansiyeli bulunan Enver Toçoğlu’nun bu gücünü bilen AK Parti, 7 Haziran seçimlerinde Sakarya’daki 7 milletvekilliğinin tümünü kazanmak için büyük bir kampanya başlatmaya hazırlanıyor. AK Parti, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Sakarya İl Kongresi’nde söylediği “Sakarya’dan 7 güzel adamı Ankara’da görmek istiyorum” sözleri üzerine Enver Toçoğlu’nu AK Parti’ye kazandırmış oldu. Enver Toçoğlu için AK Parti Genel Merkezi tarafından büyük bir katılım töreni yapılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER