TİTİZ BİR TASARIM

Titiz tasarımı ve etkileyici parlaklığı ile metali sanata dönüştürerek beğenilere sunulan galaxy s6, cam ve metalin kusursuz bütünleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Hoş kıvrımları, parlak cam yüzeyi ve geniş renk seçenekleriyle kullanıcıları teknolojik açıdan büyülen model iletişim ihtiyaçlarının tümüne mükemmel çözümler sunarak ulaşım kolaylığı sağlar.

TİTİZ BİR TASARIM
banner3

Önceki modellerine göre 1,5 kat daha hızlı çalışan şarj özelliği pil bitme derdine son verir. Kablosuz şarj özelliği galaxy s6modelinin kablo kullanılmadan da şarj edilebilmesini sağlar. Şarj pedi telefon ile ücretsiz olarak servis edilmektedir. Ön ve arkada bulunan kameralar, yüksek çözünürlük özelliği ile her ortamda net fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Ana ekran tuşuna çift tıklayarak fotoğraf çekmeyi başlatabilir ve böylece hiçbir anı kaçırmadan resimleri hafızaya atabilirsiniz. Kolay kullanım ve tek tuş ile çağrı, kişiye özelklavye, günceldizaynıile kullanıcılara benzersiz deneyim ve özgün tarz yaratan galaxy s6 modelimüşteriler tarafından hak ettiği ilgiyi bulmaktadır.

Dünyanın yeniliklere en hızlı adapte olabilen şirketlerinden biri olan Samsung, müşteri ihtiyaçlarını en ideal biçimde karşılamak için çalışmalar yapmaktadır.Telefon modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler //www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-32gb-p205358419/adresini ziyaret ederek Samsung modelleri arasında gezinti yapabilir. Modelleri ayrı ayrı inceleyerek karşılaştırmalar yapabilir. Telefon almak isteyenler için hazırlanan kullanıcı yorumları ise müşterilerin kafasında oluşan sorulara cevap niteliği taşımaktadır. Farklı aksesuarlar ile kişiselleştirilebilecek olan ürün, uzun kullanım ömrü ile istediğiniz hizmeti sonuna kadar en ideal haliyle verecektir. 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER