TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN 'SCROLL' FARKIYLA HABERDAR OLUN!

Hayatımızın her anına ve her alanına işleyen teknoloji yenilikleriyle beraber her gün daha fazla önem kazanıyor. Hal böyle olunca bu konuda daha fazla bilgiye ve detaya gereksinim duyulmakta. Teknolojinin gelişimi bu denli önem kazandıkça erişim için bazı şeyler de gerekli hale geliyor. Sanayi, giyim, gıda, ulaşım ve hatta sağlık gibi hayatın her alanına giren teknoloji kısaca yenilikleri ve buluşları insanların ve canlıların daha iyi yaşamaları için bir araya getirmekte. Bu konuda insanlarda teknoloji haberleri için merakla bekliyorlar.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDAN 'SCROLL' FARKIYLA HABERDAR OLUN!
banner3

Bu konuda Scroll isimli teknoloji portalı gelişmiş dünyaya ait her anın her yeni bilgisini ve buluşunu insanlarla buluşturuyor. Bu dünyaya ait her yeni bilgiyi okuyucularına kısa ve hızlı bir şekilde sunuyor. Ayrıca sunduğu bu hizmetlere aylık ve tamamen ücretsiz olarak tablet dergi üzerinden de erişebilirsiniz. İçeriği hakkında bilgi verilmek istenirse analiz yazıları, kapsamlı donanımları, ipuçları, oyunları, araştırma makaleleri gibi daha birçok zenginleştirilmiş alanıyla bilgi erişimi olduğunu söyleyebiliriz

 Aralık Ayı Teknoloji Haberleri

Günlük olarak ay içerisinde farklı teknoloji haberleribir araya getiren Scroll Aralık ayı itibariyle ön plana çıkan gelişmeleri kullanıcılarına sunuyor. Samsung Galaxy A serisinin tanıtımı, İphone 7 için yumuşak iniş konsepti, Samsung Gear VR'ın internet tarayıcısı ve Deadpool'un film afişi gibi birbirinden farklı haberlere bu portal sayesinde ulaşabilirsiniz. Scroll hakkında daha fazla bilgiye //ww.scroll.com.tr adresi üzerinden de erişebilmeniz mümkün.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER